MONO-medical s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50017608
DIČ: 2120164420
Považská Teplá 134, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Považská Teplá 134, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 1. 1. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/32339/R
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia špecializovanej zubno-lekárskej ambulantnej starostlivosti ambulancie zubnéh…; prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia špecializovanej lekárskej ambulantnej starostlivosti ambulancie klinickej im…; prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia špecializovanej lekárskej ambulantnej starostlivosti ambulancie vnútorného l… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Ivan Monošík od 1. 1. 2016
    člen štatutárneho orgánuspoločník
  • MUDr. Daniela Monošíková od 1. 1. 2016
    člen štatutárneho orgánu
  • MUDr. Peter Monošík od 1. 1. 2016
    člen štatutárneho orgánu

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MONO-medical s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 3 % na 19,4 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 254,6 tis. €.

254,6 tis. €
Tržby
19,4 tis. €
Zisk
265,9 tis. €
Celkové výnosy
120,4 tis. €
Aktíva
52,4 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť
39,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,7 tis., 2022 24,7 tis., 2023 22,3 tis., 2024 18,9 tis., 2025 19,4 tis.202120,7 tis.202224,7 tis.202322,3 tis.202418,9 tis.202519,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 199,4 tis., 2022 238,0 tis., 2023 247,5 tis., 2024 245,2 tis., 2025 254,6 tis.2021199,4 tis.2022238,0 tis.2023247,5 tis.2024245,2 tis.2025254,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 254,6 tis. € 19,4 tis. €
2024 245,2 tis. € 18,9 tis. €
2023 247,5 tis. € 22,3 tis. €
2022 238,0 tis. € 24,7 tis. €
2021 199,4 tis. € 20,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok21,4 tis. €
  • Zásoby6,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky35,1 tis. €
  • Finančné účty57,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov27,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,4 tis. €
  • Rezervy4,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky63,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MONO-medical s.r.o. v konkurze?

MONO-medical s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MONO-medical s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MONO-medical s.r.o. tržby 254,6 tis. €.

Je firma MONO-medical s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MONO-medical s.r.o. dosiahla zisk 19,4 tis. €.

Kde firma MONO-medical s.r.o. sídli?

MONO-medical s.r.o. má sídlo na adrese Považská Teplá 134, Považská Bystrica, 017 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026