T.O.P. MEDICAL s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50554638
DIČ: 2120372100
IČ DPH: SK2120372100
Praznov 42, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Praznov 42, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 20. 10. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2017
Spisová značka: Sro/33751/R
Predmet podnikania (výber): Prenájom hnuteľných vecí; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb a výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Ladislav Omasta od 20. 10. 2016
    konateľspoločník
  • Tomáš Omasta od 11. 8. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť T.O.P. MEDICAL s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 44 % na 12,0 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
12,0 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
522,0 tis. €
Aktíva
242,8 tis. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
11,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 40,2 tis., 2022 14,8 tis., 2023 29,8 tis., 2024 8,3 tis., 2025 12,0 tis.202140,2 tis.202214,8 tis.202329,8 tis.20248,3 tis.202512,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 464,3 tis., 2022 452,0 tis., 2023 841,4 tis., 2024 1,3 mil., 2025 1,3 mil.2021464,3 tis.2022452,0 tis.2023841,4 tis.20241,3 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 12,0 tis. €
2024 1,3 mil. € 8,3 tis. €
2023 841,4 tis. € 29,8 tis. €
2022 452,0 tis. € 14,8 tis. €
2021 464,3 tis. € 40,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok263,8 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok67,8 tis. €
  • Zásoby1,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky5,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky138,9 tis. €
  • Finančné účty44,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov225,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,0 tis. €
  • Rezervy1,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky134,4 tis. €
  • Bankové úvery140,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma T.O.P. MEDICAL s.r.o. v konkurze?

T.O.P. MEDICAL s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma T.O.P. MEDICAL s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala T.O.P. MEDICAL s.r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma T.O.P. MEDICAL s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 T.O.P. MEDICAL s.r.o. dosiahla zisk 12,0 tis. €.

Je T.O.P. MEDICAL s.r.o. platiteľom DPH?

T.O.P. MEDICAL s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma T.O.P. MEDICAL s.r.o. sídli?

T.O.P. MEDICAL s.r.o. má sídlo na adrese Praznov 42, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026