JRM-Dental s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50807749
DIČ: 2120530544
Rozkvet 2050/103, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rozkvet 2050/103, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 1. 6. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/34748/R
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia špecializovanej zubno-lekárskej ambulantnej starostlivosti ambulancie zubnéh…; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Mária Repáňová od 1. 6. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JRM-Dental s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 30 % na 14,2 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 105,4 tis. €.

105,4 tis. €
Tržby
14,2 tis. €
Zisk
42,3 tis. €
Aktíva
19,7 tis. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,0 tis., 2022 12,2 tis., 2023 14,5 tis., 2024 11,0 tis., 2025 14,2 tis.202112,0 tis.202212,2 tis.202314,5 tis.202411,0 tis.202514,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 87,2 tis., 2022 90,3 tis., 2023 107,1 tis., 2024 109,3 tis., 2025 105,4 tis.202187,2 tis.202290,3 tis.2023107,1 tis.2024109,3 tis.2025105,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 105,4 tis. € 14,2 tis. €
2024 109,3 tis. € 11,0 tis. €
2023 107,1 tis. € 14,5 tis. €
2022 90,3 tis. € 12,2 tis. €
2021 87,2 tis. € 12,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie19,7 tis. €
  • Záväzky22,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JRM-Dental s.r.o. v konkurze?

JRM-Dental s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JRM-Dental s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JRM-Dental s.r.o. tržby 105,4 tis. €.

Je firma JRM-Dental s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JRM-Dental s.r.o. dosiahla zisk 14,2 tis. €.

Kde firma JRM-Dental s.r.o. sídli?

JRM-Dental s.r.o. má sídlo na adrese Rozkvet 2050/103, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026