ORL-ENDO s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50461800
DIČ: 2120334678
Nábrežná 1338/38, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nábrežná 1338/38, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 17. 8. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/33490/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Peter Wallenfels od 22. 2. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ORL-ENDO s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 3 % na 115,1 tis. € a tržby jej ostali na 342,7 tis. €.

342,7 tis. €
Tržby
115,1 tis. €
Zisk
349,7 tis. €
Celkové výnosy
237,0 tis. €
Aktíva
191,9 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť
86,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 84,7 tis., 2022 52,1 tis., 2023 97,7 tis., 2024 118,5 tis., 2025 115,1 tis.202184,7 tis.202252,1 tis.202397,7 tis.2024118,5 tis.2025115,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 250,4 tis., 2022 173,1 tis., 2023 262,4 tis., 2024 341,1 tis., 2025 342,7 tis.2021250,4 tis.2022173,1 tis.2023262,4 tis.2024341,1 tis.2025342,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 342,7 tis. € 115,1 tis. €
2024 341,1 tis. € 118,5 tis. €
2023 262,4 tis. € 97,7 tis. €
2022 173,1 tis. € 52,1 tis. €
2021 250,4 tis. € 84,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok51,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky90,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky31,1 tis. €
  • Finančné účty65,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov71,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie115,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky30,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky15,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ORL-ENDO s.r.o. v konkurze?

ORL-ENDO s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ORL-ENDO s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ORL-ENDO s.r.o. tržby 342,7 tis. €.

Je firma ORL-ENDO s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ORL-ENDO s.r.o. dosiahla zisk 115,1 tis. €.

Kde firma ORL-ENDO s.r.o. sídli?

ORL-ENDO s.r.o. má sídlo na adrese Nábrežná 1338/38, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026