Najziskovejšie firmy na Slovensku — strana 10

Poradie firiem podľa výsledku hospodárenia po zdanení z registra účtovných závierok (RÚZ). Zahŕňame len závierky s overenými číslami; konsolidované závierky skupín nie.

V rebríčku je 317 710 subjektov.

Filtre
# Názov Rok Tržby Zisk ↓ Aktíva Daň z príjmov
181 INTRADE Operational Services, s.r.o. Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 2025 179,9 tis. € ▲ 8,2 mil. € 19,4 mil. € 2,0 mil. €
182 Alma Career Slovakia s. r. o. Informačné služby 2025 24,0 mil. € ▲ 8,2 mil. € 17,6 mil. € 2,7 mil. €
183 VOSEM GROUP, s.r.o. Vedecký výskum a vývoj 2025 1,3 mil. € ▲ 8,2 mil. € 24,2 mil. € 5,8 tis. €
184 Domäsko s.r.o. Výroba potravín 2025 165,5 mil. € ▲ 8,2 mil. € 49,4 mil. € 1,1 mil. €
185 United Classifieds s.r.o. Informačné služby 2025 11,0 mil. € ▲ 8,2 mil. € 13,0 mil. € 3,8 tis. €
186 Doprastav, a.s. Inžinierske stavby 2024 217,4 mil. € 8,1 mil. € 163,7 mil. € —
187 Tatra Real TTR, a.s. Činnosti v oblasti nehnuteľností 2025 0 € 8,0 mil. € 8,3 mil. € 6,4 tis. €
188 Dan - Slovakia Agrar, a.s. Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 2024 49,9 mil. € ▼ 8,0 mil. € 103,4 mil. € —
189 Albéa Slovakia, s.r.o. Výroba výrobkov z gumy a plastu 2025 72,7 mil. € ▲ 8,0 mil. € 70,9 mil. € 2,5 mil. €
190 Respect SK, s.r.o. Pomocné činnosti týkajúce sa finančných služieb a poistenia 2025 55,7 tis. € ▼ 8,0 mil. € 8,1 mil. € —
191 MAHLE Thermal and Fluid Systems Slovakia s. r. o. Výroba motorových vozidiel, návesov a prívesov 2025 161,4 mil. € ▼ 7,9 mil. € 90,2 mil. € 3,9 mil. €
192 LOKVAG, s.r.o. Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 2025 0 € 7,9 mil. € 30,5 mil. € 340 €
193 Euro MAX SLOVAKIA, a.s. Činnosti v oblasti nehnuteľností 2025 1,4 mil. € ▼ 7,9 mil. € 25,1 mil. € 3,8 tis. €
194 GymBeam s.r.o. Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 2025 208,0 mil. € ▲ 7,9 mil. € 122,7 mil. € 3,2 mil. €
195 Inditex Slovakia, s. r. o. Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 2025 109,9 mil. € ▲ 7,8 mil. € 37,1 mil. € —
196 FG Holding s. r. o. Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 2025 115,2 tis. € ▼ 7,8 mil. € 38,3 mil. € 340 €
197 SKY PARK RESIDENCES s. r. o. Výstavba budov 2025 19,2 mil. € ▼ 7,7 mil. € 31,6 mil. € 2,4 mil. €
198 BILLA s.r.o. Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 2024 879,8 mil. € ▲ 7,6 mil. € 388,4 mil. € —
199 IKEA Components s.r.o. Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 2025 701,0 mil. € ▲ 7,6 mil. € 321,9 mil. € 3,0 mil. €
200 ELTRA, s.r.o. Špecializované stavebné práce 2025 122,5 mil. € ▼ 7,5 mil. € 46,2 mil. € 2,4 mil. €

Zdroj: register účtovných závierok (RÚZ), daň: Finančná správa SR (daň z príjmov PO). Sumy v eurách.

Celý rebríček v aplikácii

Zadarmo zobrazujeme prvých 200 miest. Celé poradie, export a ďalšie filtre nájdete v aplikácii Vidimus.

Zaregistrovať sa zadarmo