Najväčší platitelia dane z príjmov na Slovensku 2025 — strana 7

Poradie firiem podľa dane z príjmov právnických osôb, ktorú vyrubila Finančná správa SR (zoznam daňových subjektov, vrátane dodatočne vyrubenej dane). Ostatné stĺpce sú z overenej účtovnej závierky za ten istý rok, ak ju máme.

V rebríčku je 297 192 subjektov.

Filtre
Zrušiť filtre
# Názov Rok Tržby Zisk ↓ Aktíva Daň z príjmov
121 KLM real estate a.s. Činnosti v oblasti nehnuteľností 2025 8,5 mil. € ▲ 10,3 mil. € 43,0 mil. € 498,2 tis. €
122 Zentiva, a.s. Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 2025 25,1 mil. € ▲ 10,2 mil. € 32,5 mil. € 1,1 mil. €
123 INTRADE RE, s.r.o. Výstavba budov 2025 909,3 tis. € ▲ 10,2 mil. € 17,5 mil. € 2,7 mil. €
124 KTS ENGINEERING s.r.o. Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 2025 148,8 mil. € ▲ 10,1 mil. € 63,3 mil. € 2,8 mil. €
125 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik Zber, úprava a dodávka vody 2025 96,5 mil. € ▼ 10,1 mil. € 1,5 mld. € 3,8 tis. €
126 ignity, s. r. o. Reklama a prieskum trhu 2025 10,7 mil. € ▼ 10,0 mil. € 58,8 mil. € 3,8 tis. €
127 Duslo, a.s. Výroba chemikálií a chemických produktov 2025 510,9 mil. € ▼ 10,0 mil. € 662,4 mil. € 228,3 tis. €
128 CEVA Ground Logistics Slovakia s.r.o. Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 2025 112,0 mil. € ▼ 9,9 mil. € 75,7 mil. € 3,6 mil. €
129 Bidfood Slovakia s. r. o. Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 2025 192,2 mil. € ▲ 9,9 mil. € 59,3 mil. € 2,6 mil. €
130 Cortizo Slovakia, a.s. Výroba a spracovanie kovov 2025 96,5 mil. € ▲ 9,9 mil. € 71,6 mil. € 2,8 mil. €
131 Slovak Telekom Infra, a.s. Činnosti v oblasti nehnuteľností 2025 17,7 mil. € ▲ 9,9 mil. € 58,1 mil. € 4,5 mil. €
132 dm drogerie markt, s.r.o. Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 2025 491,7 mil. € ▲ 9,9 mil. € 139,9 mil. € 2,8 mil. €
133 GEOMATIX, s.r.o. Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 2025 99,8 tis. € ▼ 9,9 mil. € 41,0 mil. € 39,1 tis. €
134 Embraco Slovakia s.r.o. Výroba strojov a zariadení i. n. 2025 216,8 mil. € ▼ 9,9 mil. € 238,5 mil. € —
135 ECS Slovensko, s. r. o. Výroba motorových vozidiel, návesov a prívesov 2025 80,6 mil. € ▲ 9,8 mil. € 34,0 mil. € 3,4 mil. €
136 VUJE, a.s. Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 2025 147,7 mil. € ▲ 9,8 mil. € 109,4 mil. € 2,0 mil. €
137 Magna Electronics Slovakia s.r.o. Výroba motorových vozidiel, návesov a prívesov 2025 291,1 mil. € ▲ 9,8 mil. € 267,2 mil. € 6,0 mil. €
138 SAP Slovensko s.r.o. Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 2025 94,8 mil. € ▲ 9,8 mil. € 80,8 mil. € 3,0 mil. €
139 MH Manažment, a.s. Verejná správa a obrana; povinné sociálne zabezpečenie 2025 1,2 tis. € ▼ 9,6 mil. € 472,0 mil. € 2,9 mil. €
140 DHL Exel Slovakia, s. r. o. Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 2025 123,3 mil. € ▲ 9,6 mil. € 41,5 mil. € 3,4 mil. €

Zdroj: register účtovných závierok (RÚZ), daň: Finančná správa SR (daň z príjmov PO). Sumy v eurách.

Celý rebríček v aplikácii

Zadarmo zobrazujeme prvých 200 miest. Celé poradie, export a ďalšie filtre nájdete v aplikácii Vidimus.

Zaregistrovať sa zadarmo