Bidfood Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34152199
DIČ: 2020168359
IČ DPH: SK2020168359
Piešťanská 2321/71, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Piešťanská 2321/71, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.38
Dátum vzniku: 11. 12. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 4. 1999
Spisová značka: Sro/11529/R
Predmet podnikania (výber): reklamné a marketingové služby; výroba a predaj mrazených výrobkov; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Slobodník od 18. 9. 2024
    konateľ
  • Bidfood Czech Republic s. r. o. od 30. 4. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť Bidfood Slovakia s. r. o. v roku 2026 znížila zisk o 2 % na 9,7 mil. € a tržby jej narástli o 3 % na 198,2 mil. €.

198,2 mil. €
Tržby
9,7 mil. €
Zisk
200,1 mil. €
Celkové výnosy
58,9 mil. €
Aktíva
13,8 mil. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť
16,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 6,2 mil., 2023 6,3 mil., 2024 9,8 mil., 2025 9,9 mil., 2026 9,7 mil.20226,2 mil.20236,3 mil.20249,8 mil.20259,9 mil.20269,7 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 125,2 mil., 2023 157,7 mil., 2024 175,8 mil., 2025 192,2 mil., 2026 198,2 mil.2022125,2 mil.2023157,7 mil.2024175,8 mil.2025192,2 mil.2026198,2 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2022 125,7 mil., 2023 158,5 mil., 2024 177,8 mil., 2025 194,3 mil., 2026 200,1 mil.2022125,7 mil.2023158,5 mil.2024177,8 mil.2025194,3 mil.2026200,1 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2022 1,2 mil., 2023 1,7 mil., 2024 2,6 mil., 2025 2,8 mil., 2026 3,0 mil.20221,2 mil.20231,7 mil.20242,6 mil.20252,8 mil.20263,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 198,2 mil. € 9,7 mil. €
2025 192,2 mil. € 9,9 mil. €
2024 175,8 mil. € 9,8 mil. €
2023 157,7 mil. € 6,3 mil. €
2022 125,2 mil. € 6,2 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok54,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok26,6 mil. €
  • Zásoby11,5 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky739,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,6 mil. €
  • Finančné účty7,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie135,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy2,1 mil. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,7 mil. €
  • Rezervy5,4 mil. €
  • Dlhodobé záväzky35,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky39,7 mil. €
  • Časové rozlíšenie12,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Bidfood Slovakia s. r. o. v konkurze?

Bidfood Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Bidfood Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala Bidfood Slovakia s. r. o. tržby 198,2 mil. €.

Je firma Bidfood Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 Bidfood Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 9,7 mil. €.

Je Bidfood Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

Bidfood Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Bidfood Slovakia s. r. o. sídli?

Bidfood Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Piešťanská 2321/71, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026