GastroTechno Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35790831
DIČ: 2020207640
IČ DPH: SK2020207640
Záhumenská 684/4, Bzince pod Javorinou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záhumenská 684/4, Bzince pod Javorinou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.69
Dátum vzniku: 22. 6. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2000
Spisová značka: Sro/15899/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Igor Krajčovic od 9. 7. 2008
    konateľspoločník
  • Ing. Roman Krajčovic od 16. 3. 2022
    konateľspoločník
  • Soňa Krajčovicová od 16. 3. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť GastroTechno Slovakia s.r.o. v roku 2026 zvýšila zisk o 1 % na 166,1 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 2,8 mil. €.

2,8 mil. €
Tržby
166,1 tis. €
Zisk
2,8 mil. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
30,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 130,9 tis., 2023 183,6 tis., 2024 162,0 tis., 2025 164,7 tis., 2026 166,1 tis.2022130,9 tis.2023183,6 tis.2024162,0 tis.2025164,7 tis.2026166,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 1,2 mil., 2023 1,7 mil., 2024 1,9 mil., 2025 2,1 mil., 2026 2,8 mil.20221,2 mil.20231,7 mil.20241,9 mil.20252,1 mil.20262,8 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 2,1 mil., 2026 2,8 mil.2022–2023–2024–20252,1 mil.20262,8 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 43,4 tis., 2026 50,3 tis.2022–2023–2024–202543,4 tis.202650,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 2,8 mil. € 166,1 tis. €
2025 2,1 mil. € 164,7 tis. €
2024 1,9 mil. € 162,0 tis. €
2023 1,7 mil. € 183,6 tis. €
2022 1,2 mil. € 130,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok734,2 tis. €
  • Zásoby122,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky8,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky499,4 tis. €
  • Finančné účty370,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov953,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie166,1 tis. €
  • Rezervy12,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky397,6 tis. €
  • Bankové úvery196,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GastroTechno Slovakia s.r.o. v konkurze?

GastroTechno Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GastroTechno Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala GastroTechno Slovakia s.r.o. tržby 2,8 mil. €.

Je firma GastroTechno Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 GastroTechno Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 166,1 tis. €.

Je GastroTechno Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

GastroTechno Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GastroTechno Slovakia s.r.o. sídli?

GastroTechno Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Záhumenská 684/4, Bzince pod Javorinou, 916 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026