LUMAS TNA s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53763912
DIČ: 2121494386
IČ DPH: SK2121494386
Osadná 2, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Osadná 2, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.21
Dátum vzniku: 22. 5. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/152864/B
Predmet podnikania (výber): Prenájom hnuteľných vecí; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľubomír Masaryk od 22. 5. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LUMAS TNA s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 172 % na 27,6 tis. € a tržby jej narástli o 38 % na 91,2 tis. €.

91,2 tis. €
Tržby
27,6 tis. €
Zisk
84,7 tis. €
Aktíva
57,7 tis. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,2 tis., 2022 −458, 2023 4,1 tis., 2024 10,2 tis., 2025 27,6 tis.202111,2 tis.2022−45820234,1 tis.202410,2 tis.202527,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 17,1 tis., 2022 41,7 tis., 2023 47,6 tis., 2024 66,1 tis., 2025 91,2 tis.202117,1 tis.202241,7 tis.202347,6 tis.202466,1 tis.202591,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 91,2 tis. € 27,6 tis. €
2024 66,1 tis. € 10,2 tis. €
2023 47,6 tis. € 4,1 tis. €
2022 41,7 tis. € -458 €
2021 17,1 tis. € 11,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie57,7 tis. €
  • Záväzky27,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUMAS TNA s. r. o. v konkurze?

LUMAS TNA s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUMAS TNA s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LUMAS TNA s. r. o. tržby 91,2 tis. €.

Je firma LUMAS TNA s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LUMAS TNA s. r. o. dosiahla zisk 27,6 tis. €.

Je LUMAS TNA s. r. o. platiteľom DPH?

LUMAS TNA s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LUMAS TNA s. r. o. sídli?

LUMAS TNA s. r. o. má sídlo na adrese Osadná 2, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026