CityRent, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50713477
DIČ: 2120465831
IČ DPH: SK2120465831
Ľubochnianska 4, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ľubochnianska 4, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.11
Dátum vzniku: 14. 3. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2018
Spisová značka: Sro/118165/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prenájom hnuteľných vecí; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marian Farkaš od 14. 3. 2017
    konateľspoločník
  • Mgr. Ľuboslav Farkaš od 7. 10. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CityRent, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 27 % na 18,4 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 607,4 tis. €.

607,4 tis. €
Tržby
18,4 tis. €
Zisk
651,2 tis. €
Celkové výnosy
809,9 tis. €
Aktíva
349,0 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť
20,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,8 tis., 2022 14,9 tis., 2023 9,0 tis., 2024 14,5 tis., 2025 18,4 tis.202118,8 tis.202214,9 tis.20239,0 tis.202414,5 tis.202518,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 546,1 tis., 2022 498,9 tis., 2023 510,0 tis., 2024 642,5 tis., 2025 607,4 tis.2021546,1 tis.2022498,9 tis.2023510,0 tis.2024642,5 tis.2025607,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 607,4 tis. € 18,4 tis. €
2024 642,5 tis. € 14,5 tis. €
2023 510,0 tis. € 9,0 tis. €
2022 498,9 tis. € 14,9 tis. €
2021 546,1 tis. € 18,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok554,9 tis. €
  • Zásoby54,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky84,5 tis. €
  • Finančné účty116,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy250,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov75,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie18,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky47,2 tis. €
  • Bankové úvery412,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CityRent, s.r.o. v konkurze?

CityRent, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CityRent, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CityRent, s.r.o. tržby 607,4 tis. €.

Je firma CityRent, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CityRent, s.r.o. dosiahla zisk 18,4 tis. €.

Je CityRent, s.r.o. platiteľom DPH?

CityRent, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CityRent, s.r.o. sídli?

CityRent, s.r.o. má sídlo na adrese Ľubochnianska 4, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026