Wedding Avenue, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46918728
DIČ: 2023642313
IČ DPH: SK2023642313
Závodníkova 6, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Závodníkova 6, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.29
Dátum vzniku: 20. 11. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 8. 2013
Spisová značka: Sro/85481/B
Predmet podnikania (výber): požičovňa svadobných šiat, spoločenských šiat a doplnkov; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Art. Veronika Čermáková od 20. 11. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Wedding Avenue, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 31 % na 561 € a tržby jej klesli o 29 % na 56,1 tis. €.

56,1 tis. €
Tržby
561 €
Zisk
101,2 tis. €
Celkové výnosy
348,6 tis. €
Aktíva
131,5 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
−28,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,8 tis., 2022 3,6 tis., 2023 2,0 tis., 2024 427, 2025 56120218,8 tis.20223,6 tis.20232,0 tis.20244272025561
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 92,1 tis., 2022 105,6 tis., 2023 88,2 tis., 2024 78,8 tis., 2025 56,1 tis.202192,1 tis.2022105,6 tis.202388,2 tis.202478,8 tis.202556,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 56,1 tis. € 561 €
2024 78,8 tis. € 427 €
2023 88,2 tis. € 2,0 tis. €
2022 105,6 tis. € 3,6 tis. €
2021 92,1 tis. € 8,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok170,9 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok300 €
  • Zásoby85,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky20,5 tis. €
  • Finančné účty71,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy166,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-40,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie561 €
  • Dlhodobé záväzky200,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky17,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Wedding Avenue, s.r.o. v konkurze?

Wedding Avenue, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Wedding Avenue, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Wedding Avenue, s.r.o. tržby 56,1 tis. €.

Je firma Wedding Avenue, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Wedding Avenue, s.r.o. dosiahla zisk 561 €.

Je Wedding Avenue, s.r.o. platiteľom DPH?

Wedding Avenue, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Wedding Avenue, s.r.o. sídli?

Wedding Avenue, s.r.o. má sídlo na adrese Závodníkova 6, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026