MM Výťahy, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52549585
DIČ: 2121062702
IČ DPH: SK2121062702
Oravská Poruba 111, Oravská Poruba

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Oravská Poruba 111, Oravská Poruba Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.12
Dátum vzniku: 31. 7. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2023
Spisová značka: Sro/72828/L
Predmet podnikania (výber): opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení zdvíhacích; inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Molnár od 31. 7. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MM Výťahy, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 121 % na 24,3 tis. € a tržby jej narástli o 31 % na 90,6 tis. €.

90,6 tis. €
Tržby
24,3 tis. €
Zisk
75,1 tis. €
Aktíva
66,0 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,1 tis., 2022 3,2 tis., 2023 3,1 tis., 2024 11,0 tis., 2025 24,3 tis.202111,1 tis.20223,2 tis.20233,1 tis.202411,0 tis.202524,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 43,4 tis., 2022 50,0 tis., 2023 33,2 tis., 2024 68,9 tis., 2025 90,6 tis.202143,4 tis.202250,0 tis.202333,2 tis.202468,9 tis.202590,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 90,6 tis. € 24,3 tis. €
2024 68,9 tis. € 11,0 tis. €
2023 33,2 tis. € 3,1 tis. €
2022 50,0 tis. € 3,2 tis. €
2021 43,4 tis. € 11,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie66,0 tis. €
  • Záväzky9,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MM Výťahy, s. r. o. v konkurze?

MM Výťahy, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MM Výťahy, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MM Výťahy, s. r. o. tržby 90,6 tis. €.

Je firma MM Výťahy, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MM Výťahy, s. r. o. dosiahla zisk 24,3 tis. €.

Je MM Výťahy, s. r. o. platiteľom DPH?

MM Výťahy, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MM Výťahy, s. r. o. sídli?

MM Výťahy, s. r. o. má sídlo na adrese Oravská Poruba 111, Oravská Poruba, 027 54.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026