D.A.L.I.-M.N., s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35713208
DIČ: 2020217914
IČ DPH: SK2020217914
Tureň

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tureň Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.14
Dátum vzniku: 26. 3. 1997
Základné imanie: 1,1 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 2. 1999
Spisová značka: Sro/14244/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo za účelom jeho predaja iným prevádzko…; leasing a prenájom hnuteľných vecí; sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Mustafa Pašagič od 16. 9. 2025
    konateľspoločník
  • Mgr. Nihad Pašagič od 1. 6. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť D.A.L.I.-M.N., s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 207 % na 589,9 tis. € a tržby jej narástli o 172 % na 29,7 mil. €.

29,7 mil. €
Tržby
589,9 tis. €
Zisk
29,8 mil. €
Celkové výnosy
15,8 mil. €
Aktíva
4,0 mil. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
7,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 249,5 tis., 2022 415,6 tis., 2023 400,0 tis., 2024 191,9 tis., 2025 589,9 tis.2021249,5 tis.2022415,6 tis.2023400,0 tis.2024191,9 tis.2025589,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,1 mil., 2022 13,1 mil., 2023 17,3 mil., 2024 10,9 mil., 2025 29,7 mil.20215,1 mil.202213,1 mil.202317,3 mil.202410,9 mil.202529,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 29,7 mil. € 589,9 tis. €
2024 10,9 mil. € 191,9 tis. €
2023 17,3 mil. € 400,0 tis. €
2022 13,1 mil. € 415,6 tis. €
2021 5,1 mil. € 249,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,5 mil. €
  • Zásoby4,4 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky96 €
  • Krátkodobé pohľadávky8,9 mil. €
  • Finančné účty1,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie29,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie1,1 mil. €
  • Kapitálové fondy20,0 tis. €
  • Fondy zo zisku127,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie589,9 tis. €
  • Rezervy22,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky11,7 mil. €
  • Bankové úvery95,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma D.A.L.I.-M.N., s.r.o. v konkurze?

D.A.L.I.-M.N., s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma D.A.L.I.-M.N., s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala D.A.L.I.-M.N., s.r.o. tržby 29,7 mil. €.

Je firma D.A.L.I.-M.N., s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 D.A.L.I.-M.N., s.r.o. dosiahla zisk 589,9 tis. €.

Je D.A.L.I.-M.N., s.r.o. platiteľom DPH?

D.A.L.I.-M.N., s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma D.A.L.I.-M.N., s.r.o. sídli?

D.A.L.I.-M.N., s.r.o. má sídlo na adrese Tureň, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026