LOKO TRANS Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36551261
DIČ: 2020142289
IČ DPH: SK2020142289
Cintorínska 57, Šurany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cintorínska 57, Šurany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.17
Dátum vzniku: 31. 1. 2003
Základné imanie: 310,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2003
Spisová značka: Sro/13685/N
Predmet podnikania (výber): Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Alexandra Broszová od 19. 11. 2021
    konateľ
  • Ing. Tibor Cvik od 31. 1. 2003
    konateľspoločník
  • Loko Invest, a. s. od 19. 11. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LOKO TRANS Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 56 % na 548,0 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 25,3 mil. €.

25,3 mil. €
Tržby
548,0 tis. €
Zisk
30,1 mil. €
Celkové výnosy
24,7 mil. €
Aktíva
6,5 mil. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
24,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 883,1 tis., 2022 2,3 mil., 2023 2,3 mil., 2024 1,2 mil., 2025 548,0 tis.2021883,1 tis.20222,3 mil.20232,3 mil.20241,2 mil.2025548,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 17,7 mil., 2022 25,2 mil., 2023 29,8 mil., 2024 31,1 mil., 2025 25,3 mil.202117,7 mil.202225,2 mil.202329,8 mil.202431,1 mil.202525,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 25,3 mil. € 548,0 tis. €
2024 31,1 mil. € 1,2 mil. €
2023 29,8 mil. € 2,3 mil. €
2022 25,2 mil. € 2,3 mil. €
2021 17,7 mil. € 883,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok59,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok12,2 mil. €
  • Zásoby6,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,0 mil. €
  • Finančné účty53,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie48,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie310,6 tis. €
  • Fondy zo zisku31,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie548,0 tis. €
  • Rezervy157,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,3 mil. €
  • Krátkodobé záväzky4,1 mil. €
  • Bankové úvery12,6 mil. €
  • Časové rozlíšenie95,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LOKO TRANS Slovakia, s.r.o. v konkurze?

LOKO TRANS Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LOKO TRANS Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LOKO TRANS Slovakia, s.r.o. tržby 25,3 mil. €.

Je firma LOKO TRANS Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LOKO TRANS Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 548,0 tis. €.

Je LOKO TRANS Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

LOKO TRANS Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LOKO TRANS Slovakia, s.r.o. sídli?

LOKO TRANS Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Cintorínska 57, Šurany, 942 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026