Česká mincovna SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52444040
DIČ: 2121037094
IČ DPH: SK2121037094
Centrum 26/31, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Centrum 26/31, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 21. 6. 2019
Základné imanie: 150,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 10. 2019
Spisová značka: Sro/38485/R
Predmet podnikania (výber): Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo inému prevádzkovateľovi živnosti (veľk…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Bernát od 21. 6. 2019
    konateľ
  • Michal Voborník od 13. 2. 2024
    konateľ
  • Česká mincovna, a.s. od 11. 1. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Česká mincovna SK, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 451 % na 195,1 tis. € a tržby jej narástli o 95 % na 7,4 mil. €.

7,4 mil. €
Tržby
195,1 tis. €
Zisk
7,4 mil. €
Celkové výnosy
757,8 tis. €
Aktíva
-105,2 tis. €
Vlastné imanie
114 %
Celková zadlženosť
5,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −303,7 tis., 2022 99,4 tis., 2023 −142,8 tis., 2024 35,4 tis., 2025 195,1 tis.2021−303,7 tis.202299,4 tis.2023−142,8 tis.202435,4 tis.2025195,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,0 mil., 2022 4,7 mil., 2023 4,1 mil., 2024 3,8 mil., 2025 7,4 mil.20212,0 mil.20224,7 mil.20234,1 mil.20243,8 mil.20257,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,4 mil. € 195,1 tis. €
2024 3,8 mil. € 35,4 tis. €
2023 4,1 mil. € -142,8 tis. €
2022 4,7 mil. € 99,4 tis. €
2021 2,0 mil. € -303,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok96,4 tis. €
  • Zásoby378,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky24,7 tis. €
  • Finančné účty235,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie22,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie150,0 tis. €
  • Kapitálové fondy229,5 tis. €
  • Fondy zo zisku6,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-686,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie195,1 tis. €
  • Rezervy2,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky850,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Česká mincovna SK, s. r. o. v konkurze?

Česká mincovna SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Česká mincovna SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Česká mincovna SK, s. r. o. tržby 7,4 mil. €.

Je firma Česká mincovna SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Česká mincovna SK, s. r. o. dosiahla zisk 195,1 tis. €.

Je Česká mincovna SK, s. r. o. platiteľom DPH?

Česká mincovna SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Česká mincovna SK, s. r. o. sídli?

Česká mincovna SK, s. r. o. má sídlo na adrese Centrum 26/31, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026