PROJEKT-INSTAL s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51323761
DIČ: 2120689417
IČ DPH: SK2120689417
Sládkovičova 2545, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sládkovičova 2545, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 2. 2. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2019
Spisová značka: Sro/35938/R
Predmet podnikania (výber): výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Ďurček od 2. 2. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PROJEKT-INSTAL s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 537 % na 44,9 tis. € a tržby jej narástli o 151 % na 967,3 tis. €.

967,3 tis. €
Tržby
44,9 tis. €
Zisk
971,4 tis. €
Celkové výnosy
285,1 tis. €
Aktíva
86,7 tis. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť
18,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 549, 2022 1,5 tis., 2023 7,8 tis., 2024 7,0 tis., 2025 44,9 tis.202154920221,5 tis.20237,8 tis.20247,0 tis.202544,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 280,0 tis., 2022 217,4 tis., 2023 984,8 tis., 2024 385,3 tis., 2025 967,3 tis.2021280,0 tis.2022217,4 tis.2023984,8 tis.2024385,3 tis.2025967,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 967,3 tis. € 44,9 tis. €
2024 385,3 tis. € 7,0 tis. €
2023 984,8 tis. € 7,8 tis. €
2022 217,4 tis. € 1,5 tis. €
2021 280,0 tis. € 549 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok59,8 tis. €
  • Zásoby2,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky187,1 tis. €
  • Finančné účty34,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov36,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie44,9 tis. €
  • Rezervy4,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky38,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky155,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PROJEKT-INSTAL s.r.o. v konkurze?

PROJEKT-INSTAL s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PROJEKT-INSTAL s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PROJEKT-INSTAL s.r.o. tržby 967,3 tis. €.

Je firma PROJEKT-INSTAL s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PROJEKT-INSTAL s.r.o. dosiahla zisk 44,9 tis. €.

Je PROJEKT-INSTAL s.r.o. platiteľom DPH?

PROJEKT-INSTAL s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PROJEKT-INSTAL s.r.o. sídli?

PROJEKT-INSTAL s.r.o. má sídlo na adrese Sládkovičova 2545, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026