J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52425673
DIČ: 2121031506
IČ DPH: SK2121031506
Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.29
Dátum vzniku: 29. 5. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2021
Spisová značka: Sro/140575/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Monika Mikulajčíková od 23. 7. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 14,3 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 219,5 tis. €.

219,5 tis. €
Tržby
14,3 tis. €
Zisk
225,5 tis. €
Celkové výnosy
105,1 tis. €
Aktíva
19,8 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
51,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,1 tis., 2022 29,7 tis., 2023 −1,2 tis., 2024 283, 2025 14,3 tis.202110,1 tis.202229,7 tis.2023−1,2 tis.2024283202514,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 64,2 tis., 2022 162,2 tis., 2023 173,3 tis., 2024 182,7 tis., 2025 219,5 tis.202164,2 tis.2022162,2 tis.2023173,3 tis.2024182,7 tis.2025219,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 219,5 tis. € 14,3 tis. €
2024 182,7 tis. € 283 €
2023 173,3 tis. € -1,2 tis. €
2022 162,2 tis. € 29,7 tis. €
2021 64,2 tis. € 10,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok8,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky32,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky39,7 tis. €
  • Finančné účty24,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,3 tis. €
  • Rezervy3,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky32,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky22,6 tis. €
  • Bankové úvery26,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o. v konkurze?

J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o. tržby 219,5 tis. €.

Je firma J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o. dosiahla zisk 14,3 tis. €.

Je J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o. platiteľom DPH?

J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o. sídli?

J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o. má sídlo na adrese Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026