VYDO s. r. o.

Aktívna spoločnosť
Odvetvie (NACE): Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. 82.99 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Základné údaje

IČO: 52226697
DIČ: 2120970302
IČ DPH: SK2120970302
Šoltésovej 1995, TrenčínZobraziť na mape ↗
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku: 28. 3. 2019
Spisová značka: Sro/38025/R
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 2. 2026

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Branislav Zemanovič, LL.M. od 28. 3. 2019
    konateľspoločník
    Podiel: 50 % Vklad: 2 500 €
  • Mgr. David Burdej, MBA od 17. 10. 2026
    spoločník
    Podiel: 50 % Vklad: 2 500 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VYDO s. r. o. v roku 2025 udržala stratu 340 €.

0 €
Tržby
340 €
Strata
0 €
Celkové výnosy
269,6 tis. €
Aktíva
66,1 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
−0,1 %
Návratnosť aktív (ROA)

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 −11,6 tis., 2021 70,7 tis., 2022 −3,9 tis., 2024 −340, 2025 −3402020−11,6 tis.202170,7 tis.2022−3,9 tis.2023–2024−3402025−340
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 3,3 tis., 2021 388,7 tis., 2022 752, 2024 0, 2025 020203,3 tis.2021388,7 tis.20227522023–2024020250
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2024 0, 2025 02024020250
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2024 340, 2025 34020243402025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 0 € -340 €
2024 0 € -340 €
2023 závierka nie je v registri závierka nie je v registri
2022 752 € -3,9 tis. €
2021 388,7 tis. € 70,7 tis. €
2020 3,3 tis. € -11,6 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Rok bez čísel: účtovnú závierku za tento rok firma do Registra účtovných závierok nepodala.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok100,0 tis. €
  • Zásoby636 €
  • Krátkodobé pohľadávky168,5 tis. €
  • Finančné účty468 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy13,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov48,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-340 €
  • Dlhodobé záväzky6,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky197,4 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023nie je v registri 2022 2021 2020 3–12/2019
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) −0,5 % −0,5 % — −5,9 % 99,9 % — −401,3 %
Návratnosť aktív (ROA) −0,1 % −0,1 % — −1,4 % 43,7 % −454,2 % −67,5 %
Celková zadlženosť 75,5 % 75,4 % — 75,2 % 56,3 % 98,2 % 83,2 %
Daň z príjmov 340 € 340 € — — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Súvaha — aktíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Spolu majetok 269 635 €
002 A. Neobežný majetok 100 000 €
009 A.III. Dlhodobý finančný majetok súčet 100 000 €
011 2. Ostatný dlhodobý finančný majetok 100 000 €
014 B. Obežný majetok 169 635 €
015 B.I. Zásoby 636 €
017 B.III. Krátkodobé pohľadávky súčet 168 531 €
018 B.III.1. Pohľadávky z obchodného styku 1 087 €
019 2. Sociálne poistenie, daňové pohľadávky a dotácie 7 444 €
020 3. Ostatné pohľadávky 160 000 €
021 B.IV. Finančný majetok 468 €
022 B.IV.1. Peniaze a účty v bankách 468 €
Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
024 Spolu vlastné imanie a záväzky 269 635 €
025 A. Vlastné imanie 66 141 €
026 A.I. Základné imanie 5 000 €
027 A.I.1. Základné imanie a zmeny základného imania 5 000 €
029 A.II. Kapitálové fondy 13 000 €
032 A.V. Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov 48 481 €
033 A.VI. Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −340 €
034 B. Záväzky 203 494 €
035 B.I. Dlhodobé záväzky okrem rezerv a úverov 6 082 €
038 B.IV. Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet 197 412 €
039 B.IV.1. Krátkodobé záväzky z obchodného styku 161 €
041 3. Daňové záväzky a dotácie 340 €
042 4. Ostatné krátkodobé záväzky 196 911 €
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
036 P. Daň z príjmov 340 €
038 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −340 €

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2022, 2021, 2020, 2019 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

História z obchodného registra

Predchádzajúce názvy

  • Moja Dražobka, s.r.o.28. 3. 2019 – 16. 10. 2026

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VYDO s. r. o. v konkurze?

VYDO s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je firma VYDO s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VYDO s. r. o. vykázala stratu 340 €.

Je VYDO s. r. o. platiteľom DPH?

VYDO s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VYDO s. r. o. sídli?

VYDO s. r. o. má sídlo na adrese Šoltésovej 1995, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 7. 11. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 6. 11. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 4. 11. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 5. 11. 2026