POLAR FOOD SLOVAKIA s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46846514
DIČ: 2023612679
IČ DPH: SK2023612679
Kasárenská 1708, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kasárenská 1708, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 27. 9. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 11. 2012
Spisová značka: Sro/42113/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Andrej Masár od 27. 9. 2012
    konateľspoločník
  • Michal Chudo od 27. 9. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť POLAR FOOD SLOVAKIA s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 26 % na 8,2 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 3,8 mil. €.

3,8 mil. €
Tržby
8,2 tis. €
Zisk
3,8 mil. €
Celkové výnosy
673,6 tis. €
Aktíva
103,8 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
12,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,0 tis., 2022 −8,4 tis., 2023 3,6 tis., 2024 11,1 tis., 2025 8,2 tis.20217,0 tis.2022−8,4 tis.20233,6 tis.202411,1 tis.20258,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 2,4 mil., 2023 2,6 mil., 2024 3,1 mil., 2025 3,8 mil.20211,9 mil.20222,4 mil.20232,6 mil.20243,1 mil.20253,8 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,9 mil., 2022 2,4 mil., 2023 2,7 mil., 2024 3,2 mil., 2025 3,8 mil.20211,9 mil.20222,4 mil.20232,7 mil.20243,2 mil.20253,8 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 6,6 tis., 2022 4,9 tis., 2023 5,8 tis., 2024 5,7 tis., 2025 8,1 tis.20216,6 tis.20224,9 tis.20235,8 tis.20245,7 tis.20258,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,8 mil. € 8,2 tis. €
2024 3,1 mil. € 11,1 tis. €
2023 2,6 mil. € 3,6 tis. €
2022 2,4 mil. € -8,4 tis. €
2021 1,9 mil. € 7,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok232,4 tis. €
  • Zásoby236,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky168,4 tis. €
  • Finančné účty30,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov90,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,2 tis. €
  • Rezervy13,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky137,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky321,7 tis. €
  • Bankové úvery97,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma POLAR FOOD SLOVAKIA s. r. o. v konkurze?

POLAR FOOD SLOVAKIA s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma POLAR FOOD SLOVAKIA s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala POLAR FOOD SLOVAKIA s. r. o. tržby 3,8 mil. €.

Je firma POLAR FOOD SLOVAKIA s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 POLAR FOOD SLOVAKIA s. r. o. dosiahla zisk 8,2 tis. €.

Je POLAR FOOD SLOVAKIA s. r. o. platiteľom DPH?

POLAR FOOD SLOVAKIA s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma POLAR FOOD SLOVAKIA s. r. o. sídli?

POLAR FOOD SLOVAKIA s. r. o. má sídlo na adrese Kasárenská 1708, Trenčín, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026