MAGURA TECHNIKA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51911884
DIČ: 2120830646
IČ DPH: SK2120830646
Hurbanova 1183/3, Dolný Kubín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hurbanova 1183/3, Dolný Kubín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.14
Dátum vzniku: 1. 9. 2018
DPH: Platiteľ DPH od 9. 10. 2018
Spisová značka: Sro/70764/L
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; opravy vyhradených technických zariadení elektrických; montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Radoslav Matějka od 1. 9. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAGURA TECHNIKA s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 10,0 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 106,0 tis. €.

106,0 tis. €
Tržby
10,0 tis. €
Zisk
56,1 tis. €
Aktíva
42,1 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 391, 2022 −102, 2023 5,0 tis., 2024 148, 2025 10,0 tis.20213912022−10220235,0 tis.2024148202510,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 97,9 tis., 2022 128,1 tis., 2023 118,5 tis., 2024 93,5 tis., 2025 106,0 tis.202197,9 tis.2022128,1 tis.2023118,5 tis.202493,5 tis.2025106,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 106,0 tis. € 10,0 tis. €
2024 93,5 tis. € 148 €
2023 118,5 tis. € 5,0 tis. €
2022 128,1 tis. € -102 €
2021 97,9 tis. € 391 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie42,1 tis. €
  • Záväzky14,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAGURA TECHNIKA s.r.o. v konkurze?

MAGURA TECHNIKA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAGURA TECHNIKA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAGURA TECHNIKA s.r.o. tržby 106,0 tis. €.

Je firma MAGURA TECHNIKA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAGURA TECHNIKA s.r.o. dosiahla zisk 10,0 tis. €.

Je MAGURA TECHNIKA s.r.o. platiteľom DPH?

MAGURA TECHNIKA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAGURA TECHNIKA s.r.o. sídli?

MAGURA TECHNIKA s.r.o. má sídlo na adrese Hurbanova 1183/3, Dolný Kubín, 026 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026