PM - Cars s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48054682
DIČ: 2120034785
IČ DPH: SK2120034785
Lomnická 308/41, Vechec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lomnická 308/41, Vechec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 11. 3. 2015
Základné imanie: 14,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 8. 2015
Spisová značka: Sro/31270/P
Predmet podnikania (výber): Diagnostika a opravy cestných motorových vozidel; Opravy karosérií; Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marcel Guzi od 11. 3. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PM - Cars s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 133 % na 4,1 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 184,7 tis. €.

184,7 tis. €
Tržby
4,1 tis. €
Zisk
66,0 tis. €
Aktíva
21,2 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −10,9 tis., 2022 12,0 tis., 2023 1,0 tis., 2024 1,8 tis., 2025 4,1 tis.2021−10,9 tis.202212,0 tis.20231,0 tis.20241,8 tis.20254,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 109,7 tis., 2022 150,6 tis., 2023 210,4 tis., 2024 213,8 tis., 2025 184,7 tis.2021109,7 tis.2022150,6 tis.2023210,4 tis.2024213,8 tis.2025184,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 184,7 tis. € 4,1 tis. €
2024 213,8 tis. € 1,8 tis. €
2023 210,4 tis. € 1,0 tis. €
2022 150,6 tis. € 12,0 tis. €
2021 109,7 tis. € -10,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie21,2 tis. €
  • Záväzky44,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PM - Cars s.r.o. v konkurze?

PM - Cars s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PM - Cars s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PM - Cars s.r.o. tržby 184,7 tis. €.

Je firma PM - Cars s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PM - Cars s.r.o. dosiahla zisk 4,1 tis. €.

Je PM - Cars s.r.o. platiteľom DPH?

PM - Cars s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PM - Cars s.r.o. sídli?

PM - Cars s.r.o. má sídlo na adrese Lomnická 308/41, Vechec, 094 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026