BestDrive Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36336556
DIČ: 2021867705
IČ DPH: SK2021867705
Terézie Vansovej 1054, Púchov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Terézie Vansovej 1054, Púchov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.32
Dátum vzniku: 18. 6. 2004
Základné imanie: 7,7 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2004
Spisová značka: Sro/14748/R
Predmet podnikania (výber): Veľkoobchod v rozsahu voľných živností; Maloobchod v rozsahu voľných živností; Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Igor Valko od 20. 7. 2004
    konateľ
  • Ing. Jakub Slavík od 1. 9. 2021
    konateľ
  • Ing. Pavol Červenák od 1. 3. 2019
    konateľ
  • Ing. Petr Sedláček od 1. 2. 2021
    konateľ
  • Continental Tires Slovakia, s.r.o. od 1. 1. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BestDrive Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 29 % na 91,3 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 5,8 mil. €.

5,8 mil. €
Tržby
91,3 tis. €
Zisk
5,9 mil. €
Celkové výnosy
4,4 mil. €
Aktíva
1,7 mil. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť
23,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,0 mil., 2022 −5,9 mil., 2023 70,5 tis., 2024 128,0 tis., 2025 91,3 tis.2021−2,0 mil.2022−5,9 mil.202370,5 tis.2024128,0 tis.202591,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 16,1 mil., 2022 7,1 mil., 2023 6,6 mil., 2024 6,5 mil., 2025 5,8 mil.202116,1 mil.20227,1 mil.20236,6 mil.20246,5 mil.20255,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,8 mil. € 91,3 tis. €
2024 6,5 mil. € 128,0 tis. €
2023 6,6 mil. € 70,5 tis. €
2022 7,1 mil. € -5,9 mil. €
2021 16,1 mil. € -2,0 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,3 mil. €
  • Zásoby177,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky880,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,7 mil. €
  • Kapitálové fondy13,0 mil. €
  • Fondy zo zisku55,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-19,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie91,3 tis. €
  • Rezervy252,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky197,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,2 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BestDrive Slovakia s.r.o. v konkurze?

BestDrive Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BestDrive Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BestDrive Slovakia s.r.o. tržby 5,8 mil. €.

Je firma BestDrive Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BestDrive Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 91,3 tis. €.

Je BestDrive Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

BestDrive Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BestDrive Slovakia s.r.o. sídli?

BestDrive Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Terézie Vansovej 1054, Púchov, 020 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026