N&N Trade, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50865072
DIČ: 2120506157
IČ DPH: SK2120506157
Hronského 1115/49, Vranov nad Topľou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hronského 1115/49, Vranov nad Topľou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 6. 5. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 9. 2017
Spisová značka: Sro/34563/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Norbert Pižont od 18. 6. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť N&N Trade, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 815 % na 65,4 tis. € a tržby jej klesli o 93 % na 115,9 tis. €.

115,9 tis. €
Tržby
65,4 tis. €
Zisk
187,8 tis. €
Celkové výnosy
792,4 tis. €
Aktíva
118,8 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
73,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14, 2022 7,5 tis., 2023 5,9 tis., 2024 7,2 tis., 2025 65,4 tis.20211420227,5 tis.20235,9 tis.20247,2 tis.202565,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 67,5 tis., 2022 149,8 tis., 2023 561,4 tis., 2024 1,6 mil., 2025 115,9 tis.202167,5 tis.2022149,8 tis.2023561,4 tis.20241,6 mil.2025115,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 115,9 tis. € 65,4 tis. €
2024 1,6 mil. € 7,2 tis. €
2023 561,4 tis. € 5,9 tis. €
2022 149,8 tis. € 7,5 tis. €
2021 67,5 tis. € 14 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok700,2 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok670 €
  • Zásoby7,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky81,5 tis. €
  • Finančné účty2,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy27,7 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov20,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie65,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky23,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky620,9 tis. €
  • Bankové úvery29,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma N&N Trade, s.r.o. v konkurze?

N&N Trade, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma N&N Trade, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala N&N Trade, s.r.o. tržby 115,9 tis. €.

Je firma N&N Trade, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 N&N Trade, s.r.o. dosiahla zisk 65,4 tis. €.

Je N&N Trade, s.r.o. platiteľom DPH?

N&N Trade, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma N&N Trade, s.r.o. sídli?

N&N Trade, s.r.o. má sídlo na adrese Hronského 1115/49, Vranov nad Topľou, 093 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026