KESA Industries s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48001295
DIČ: 2024172139
IČ DPH: SK2024172139
Hliny 1412, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hliny 1412, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 2. 1. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2016
Spisová značka: Sro/39093/R
Predmet podnikania (výber): Výroba jednoduchých výrobkov z kovu; Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom; Výroba a hutnícke spracovanie kovu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Manfred Brohsmann od 2. 1. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KESA Industries s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 81 % na 21,1 tis. € a tržby jej klesli o 27 % na 614,6 tis. €.

614,6 tis. €
Tržby
21,1 tis. €
Zisk
616,2 tis. €
Celkové výnosy
579,4 tis. €
Aktíva
10,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,7 tis., 2022 134,8 tis., 2023 168,7 tis., 2024 109,9 tis., 2025 21,1 tis.202124,7 tis.2022134,8 tis.2023168,7 tis.2024109,9 tis.202521,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 253,3 tis., 2022 716,9 tis., 2023 998,6 tis., 2024 842,6 tis., 2025 614,6 tis.2021253,3 tis.2022716,9 tis.2023998,6 tis.2024842,6 tis.2025614,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 614,6 tis. € 21,1 tis. €
2024 842,6 tis. € 109,9 tis. €
2023 998,6 tis. € 168,7 tis. €
2022 716,9 tis. € 134,8 tis. €
2021 253,3 tis. € 24,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok55,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky340,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky84,0 tis. €
  • Finančné účty99,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku10,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov580,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie21,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-32,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky-5,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KESA Industries s. r. o. v konkurze?

KESA Industries s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KESA Industries s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KESA Industries s. r. o. tržby 614,6 tis. €.

Je firma KESA Industries s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KESA Industries s. r. o. dosiahla zisk 21,1 tis. €.

Je KESA Industries s. r. o. platiteľom DPH?

KESA Industries s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KESA Industries s. r. o. sídli?

KESA Industries s. r. o. má sídlo na adrese Hliny 1412, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026