RG invest Nitra s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47966653
DIČ: 2024164285
IČ DPH: SK2024164285
Golfová 1347/1, Lužianky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Golfová 1347/1, Lužianky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 29. 11. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2015
Spisová značka: Sro/38097/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Sommer od 28. 3. 2025
    konateľ
  • Ing. Martin Štofko od 29. 11. 2014
    konateľ
  • JUDr. Svorad Petruška od 29. 11. 2014
    konateľ
  • Pavel Vravko od 28. 3. 2025
    konateľ
  • GC NITRA a.s. od 6. 10. 2022
    spoločník
  • Rímskokatolícka cirkev Biskupstvo Nitra od 6. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RG invest Nitra s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 114 % na 568,5 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 2,9 mil. €.

2,9 mil. €
Tržby
568,5 tis. €
Zisk
2,9 mil. €
Celkové výnosy
2,2 mil. €
Aktíva
1,8 mil. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť
25,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 952,2 tis., 2022 1,1 mil., 2023 341,2 tis., 2024 265,8 tis., 2025 568,5 tis.2021952,2 tis.20221,1 mil.2023341,2 tis.2024265,8 tis.2025568,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,1 mil., 2022 8,5 mil., 2023 2,7 mil., 2024 2,9 mil., 2025 2,9 mil.20218,1 mil.20228,5 mil.20232,7 mil.20242,9 mil.20252,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,9 mil. € 568,5 tis. €
2024 2,9 mil. € 265,8 tis. €
2023 2,7 mil. € 341,2 tis. €
2022 8,5 mil. € 1,1 mil. €
2021 8,1 mil. € 952,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby1,6 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky103,2 tis. €
  • Finančné účty400,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie568,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky319,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RG invest Nitra s.r.o. v konkurze?

RG invest Nitra s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RG invest Nitra s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RG invest Nitra s.r.o. tržby 2,9 mil. €.

Je firma RG invest Nitra s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RG invest Nitra s.r.o. dosiahla zisk 568,5 tis. €.

Je RG invest Nitra s.r.o. platiteľom DPH?

RG invest Nitra s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RG invest Nitra s.r.o. sídli?

RG invest Nitra s.r.o. má sídlo na adrese Golfová 1347/1, Lužianky, 951 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026