GALIJA COLOR s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36594385
DIČ: 2022013686
IČ DPH: SK2022013686
Rastislavova 252, Lužianky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rastislavova 252, Lužianky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 2. 6. 2005
Základné imanie: 10,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2005
Spisová značka: Sro/68214/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gabriel Jaklovský od 30. 5. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GALIJA COLOR s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 41,7 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 2,0 mil. €.

2,0 mil. €
Tržby
41,7 tis. €
Zisk
3,6 mil. €
Celkové výnosy
1,9 mil. €
Aktíva
196,7 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
8,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2018 77,8 tis., 2022 266,8 tis., 2023 611, 2024 −124,4 tis., 2025 41,7 tis.201877,8 tis.2022266,8 tis.20236112024−124,4 tis.202541,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2018 2,9 mil., 2022 2,6 mil., 2023 2,6 mil., 2024 2,3 mil., 2025 2,0 mil.20182,9 mil.20222,6 mil.20232,6 mil.20242,3 mil.20252,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 mil. € 41,7 tis. €
2024 2,3 mil. € -124,4 tis. €
2023 2,6 mil. € 611 €
2022 2,6 mil. € 266,8 tis. €
2018 2,9 mil. € 77,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok329,7 tis. €
  • Zásoby418,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky250,1 tis. €
  • Finančné účty874,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,9 tis. €
  • Fondy zo zisku8,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov136,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie41,7 tis. €
  • Rezervy14,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky539,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GALIJA COLOR s.r.o. v konkurze?

GALIJA COLOR s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GALIJA COLOR s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GALIJA COLOR s.r.o. tržby 2,0 mil. €.

Je firma GALIJA COLOR s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GALIJA COLOR s.r.o. dosiahla zisk 41,7 tis. €.

Je GALIJA COLOR s.r.o. platiteľom DPH?

GALIJA COLOR s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GALIJA COLOR s.r.o. sídli?

GALIJA COLOR s.r.o. má sídlo na adrese Rastislavova 252, Lužianky, 951 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026