RIMIS Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46494472
DIČ: 2820018157
IČ DPH: SK2820018157
Kajsa II 853/17, Lužianky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kajsa II 853/17, Lužianky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.91
Dátum vzniku: 11. 1. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 2. 2012
Spisová značka: Sro/30638/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Richard Učeň od 11. 1. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RIMIS Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 97 % na 674 € a tržby jej narástli o 91 % na 564,3 tis. €.

564,3 tis. €
Tržby
674 €
Strata
569,4 tis. €
Celkové výnosy
164,4 tis. €
Aktíva
8,8 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť
15,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,4 tis., 2022 2,6 tis., 2023 16,0 tis., 2024 −19,7 tis., 2025 −674202110,4 tis.20222,6 tis.202316,0 tis.2024−19,7 tis.2025−674
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 456,2 tis., 2022 441,7 tis., 2023 556,9 tis., 2024 296,1 tis., 2025 564,3 tis.2021456,2 tis.2022441,7 tis.2023556,9 tis.2024296,1 tis.2025564,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 564,3 tis. € -674 €
2024 296,1 tis. € -19,7 tis. €
2023 556,9 tis. € 16,0 tis. €
2022 441,7 tis. € 2,6 tis. €
2021 456,2 tis. € 10,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok99,2 tis. €
  • Zásoby111 €
  • Krátkodobé pohľadávky64,2 tis. €
  • Finančné účty656 €
  • Časové rozlíšenie207 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-674 €
  • Dlhodobé záväzky711 €
  • Krátkodobé záväzky134,1 tis. €
  • Bankové úvery20,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie3 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RIMIS Slovakia s.r.o. v konkurze?

RIMIS Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RIMIS Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RIMIS Slovakia s.r.o. tržby 564,3 tis. €.

Je firma RIMIS Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RIMIS Slovakia s.r.o. vykázala stratu 674 €.

Je RIMIS Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

RIMIS Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RIMIS Slovakia s.r.o. sídli?

RIMIS Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Kajsa II 853/17, Lužianky, 951 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026