RENERGIE Solárny park Riečka s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45268029
DIČ: 2022934144
IČ DPH: SK2022934144
Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.12
Dátum vzniku: 8. 12. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 1. 2010
Spisová značka: Sro/61809/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Ján Horváth od 20. 10. 2025
    konateľ
  • Roman Tokarčík od 12. 5. 2015
    konateľ
  • RENERGIE Solárny Park Holding SK I, s. r. o. od 20. 1. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RENERGIE Solárny park Riečka s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 16,9 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 305,1 tis. €.

305,1 tis. €
Tržby
16,9 tis. €
Strata
305,1 tis. €
Celkové výnosy
712,3 tis. €
Aktíva
65,4 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
54,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 141,3 tis., 2022 −10,5 tis., 2023 47,0 tis., 2024 28,7 tis., 2025 −16,9 tis.2021141,3 tis.2022−10,5 tis.202347,0 tis.202428,7 tis.2025−16,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 510,7 tis., 2022 332,5 tis., 2023 310,7 tis., 2024 310,4 tis., 2025 305,1 tis.2021510,7 tis.2022332,5 tis.2023310,7 tis.2024310,4 tis.2025305,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 305,1 tis. € -16,9 tis. €
2024 310,4 tis. € 28,7 tis. €
2023 310,7 tis. € 47,0 tis. €
2022 332,5 tis. € -10,5 tis. €
2021 510,7 tis. € 141,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok663,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,8 tis. €
  • Finančné účty14,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie22,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov76,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-16,9 tis. €
  • Rezervy40,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky537,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky52,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie16,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RENERGIE Solárny park Riečka s. r. o. v konkurze?

RENERGIE Solárny park Riečka s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RENERGIE Solárny park Riečka s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RENERGIE Solárny park Riečka s. r. o. tržby 305,1 tis. €.

Je firma RENERGIE Solárny park Riečka s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RENERGIE Solárny park Riečka s. r. o. vykázala stratu 16,9 tis. €.

Je RENERGIE Solárny park Riečka s. r. o. platiteľom DPH?

RENERGIE Solárny park Riečka s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RENERGIE Solárny park Riečka s. r. o. sídli?

RENERGIE Solárny park Riečka s. r. o. má sídlo na adrese Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026