RENERGIE Solárny park Uzovská Panica s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45268878
DIČ: 2022934265
IČ DPH: SK2022934265
Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.12
Dátum vzniku: 10. 12. 2009
DPH: Platiteľ DPH od 20. 1. 2010
Spisová značka: Sro/61863/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Ján Horváth od 20. 10. 2025
    konateľ
  • Roman Tokarčík od 12. 5. 2015
    konateľ
  • RENERGIE Solárny Park Holding SK I, s. r. o. od 20. 1. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RENERGIE Solárny park Uzovská Panica s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 24,9 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 208,0 tis. €.

208,0 tis. €
Tržby
24,9 tis. €
Strata
210,4 tis. €
Celkové výnosy
530,2 tis. €
Aktíva
37,6 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
48,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 84,0 tis., 2022 −10,1 tis., 2023 25,9 tis., 2024 18,8 tis., 2025 −24,9 tis.202184,0 tis.2022−10,1 tis.202325,9 tis.202418,8 tis.2025−24,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 318,9 tis., 2022 221,2 tis., 2023 208,1 tis., 2024 209,2 tis., 2025 208,0 tis.2021318,9 tis.2022221,2 tis.2023208,1 tis.2024209,2 tis.2025208,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 208,0 tis. € -24,9 tis. €
2024 209,2 tis. € 18,8 tis. €
2023 208,1 tis. € 25,9 tis. €
2022 221,2 tis. € -10,1 tis. €
2021 318,9 tis. € 84,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok482,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,2 tis. €
  • Finančné účty17,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie18,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov57,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-24,9 tis. €
  • Rezervy26,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky403,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky48,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie13,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RENERGIE Solárny park Uzovská Panica s. r. o. v konkurze?

RENERGIE Solárny park Uzovská Panica s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RENERGIE Solárny park Uzovská Panica s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RENERGIE Solárny park Uzovská Panica s. r. o. tržby 208,0 tis. €.

Je firma RENERGIE Solárny park Uzovská Panica s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RENERGIE Solárny park Uzovská Panica s. r. o. vykázala stratu 24,9 tis. €.

Je RENERGIE Solárny park Uzovská Panica s. r. o. platiteľom DPH?

RENERGIE Solárny park Uzovská Panica s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RENERGIE Solárny park Uzovská Panica s. r. o. sídli?

RENERGIE Solárny park Uzovská Panica s. r. o. má sídlo na adrese Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026