RENERGIE Solárny park Starňa s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45268100
DIČ: 2022934199
IČ DPH: SK2022934199
Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.12
Dátum vzniku: 5. 12. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 1. 2010
Spisová značka: Sro/61781/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Ján Horváth od 20. 10. 2025
    konateľ
  • Roman Tokarčík od 12. 5. 2015
    konateľ
  • RENERGIE Solárny Park Holding SK I, s. r. o. od 20. 1. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RENERGIE Solárny park Starňa s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 9,0 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 321,4 tis. €.

321,4 tis. €
Tržby
9,0 tis. €
Strata
321,4 tis. €
Celkové výnosy
736,2 tis. €
Aktíva
73,7 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
56,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 151,5 tis., 2022 −1,4 tis., 2023 52,7 tis., 2024 45,4 tis., 2025 −9,0 tis.2021151,5 tis.2022−1,4 tis.202352,7 tis.202445,4 tis.2025−9,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 530,4 tis., 2022 343,3 tis., 2023 320,7 tis., 2024 324,1 tis., 2025 321,4 tis.2021530,4 tis.2022343,3 tis.2023320,7 tis.2024324,1 tis.2025321,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 321,4 tis. € -9,0 tis. €
2024 324,1 tis. € 45,4 tis. €
2023 320,7 tis. € 52,7 tis. €
2022 343,3 tis. € -1,4 tis. €
2021 530,4 tis. € 151,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok676,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,2 tis. €
  • Finančné účty24,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie24,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov77,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-9,0 tis. €
  • Rezervy41,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky551,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky51,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie17,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RENERGIE Solárny park Starňa s. r. o. v konkurze?

RENERGIE Solárny park Starňa s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RENERGIE Solárny park Starňa s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RENERGIE Solárny park Starňa s. r. o. tržby 321,4 tis. €.

Je firma RENERGIE Solárny park Starňa s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RENERGIE Solárny park Starňa s. r. o. vykázala stratu 9,0 tis. €.

Je RENERGIE Solárny park Starňa s. r. o. platiteľom DPH?

RENERGIE Solárny park Starňa s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RENERGIE Solárny park Starňa s. r. o. sídli?

RENERGIE Solárny park Starňa s. r. o. má sídlo na adrese Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026