RENERGIE Solárny park Otročok s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45267979
DIČ: 2022934133
IČ DPH: SK2022934133
Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.12
Dátum vzniku: 5. 12. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 1. 2010
Spisová značka: Sro/61782/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Ján Horváth od 20. 10. 2025
    konateľ
  • Roman Tokarčík od 12. 5. 2015
    konateľ
  • RENERGIE Solárny Park Holding SK I, s. r. o. od 20. 1. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RENERGIE Solárny park Otročok s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 15,0 tis. € a tržby jej ostali na 216,7 tis. €.

216,7 tis. €
Tržby
15,0 tis. €
Strata
217,1 tis. €
Celkové výnosy
536,2 tis. €
Aktíva
54,4 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
51,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 85,3 tis., 2022 −3,6 tis., 2023 33,2 tis., 2024 21,9 tis., 2025 −15,0 tis.202185,3 tis.2022−3,6 tis.202333,2 tis.202421,9 tis.2025−15,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 333,4 tis., 2022 228,9 tis., 2023 215,4 tis., 2024 216,0 tis., 2025 216,7 tis.2021333,4 tis.2022228,9 tis.2023215,4 tis.2024216,0 tis.2025216,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 216,7 tis. € -15,0 tis. €
2024 216,0 tis. € 21,9 tis. €
2023 215,4 tis. € 33,2 tis. €
2022 228,9 tis. € -3,6 tis. €
2021 333,4 tis. € 85,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok489,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,1 tis. €
  • Finančné účty18,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie19,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov63,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-15,0 tis. €
  • Rezervy27,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky390,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky49,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie14,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RENERGIE Solárny park Otročok s. r. o. v konkurze?

RENERGIE Solárny park Otročok s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RENERGIE Solárny park Otročok s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RENERGIE Solárny park Otročok s. r. o. tržby 216,7 tis. €.

Je firma RENERGIE Solárny park Otročok s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RENERGIE Solárny park Otročok s. r. o. vykázala stratu 15,0 tis. €.

Je RENERGIE Solárny park Otročok s. r. o. platiteľom DPH?

RENERGIE Solárny park Otročok s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RENERGIE Solárny park Otročok s. r. o. sídli?

RENERGIE Solárny park Otročok s. r. o. má sídlo na adrese Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026