RENERGIE Solárny park Rimavské Jánovce s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45267057
DIČ: 2022934540
IČ DPH: SK2022934540
Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.12
Dátum vzniku: 4. 12. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 1. 2010
Spisová značka: Sro/61747/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Ján Horváth od 20. 10. 2025
    konateľ
  • Roman Tokarčík od 12. 5. 2015
    konateľ
  • RENERGIE Solárny Park Holding SK I, s. r. o. od 20. 1. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RENERGIE Solárny park Rimavské Jánovce s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 69 % na 15,1 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 336,6 tis. €.

336,6 tis. €
Tržby
15,1 tis. €
Zisk
336,6 tis. €
Celkové výnosy
659,2 tis. €
Aktíva
119,9 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
60,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 182,7 tis., 2022 16,2 tis., 2023 56,9 tis., 2024 49,0 tis., 2025 15,1 tis.2021182,7 tis.202216,2 tis.202356,9 tis.202449,0 tis.202515,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 555,9 tis., 2022 354,2 tis., 2023 336,8 tis., 2024 327,9 tis., 2025 336,6 tis.2021555,9 tis.2022354,2 tis.2023336,8 tis.2024327,9 tis.2025336,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 336,6 tis. € 15,1 tis. €
2024 327,9 tis. € 49,0 tis. €
2023 336,8 tis. € 56,9 tis. €
2022 354,2 tis. € 16,2 tis. €
2021 555,9 tis. € 182,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok596,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,9 tis. €
  • Finančné účty26,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie24,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov99,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie15,1 tis. €
  • Rezervy44,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky422,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky55,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie17,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RENERGIE Solárny park Rimavské Jánovce s. r. o. v konkurze?

RENERGIE Solárny park Rimavské Jánovce s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RENERGIE Solárny park Rimavské Jánovce s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RENERGIE Solárny park Rimavské Jánovce s. r. o. tržby 336,6 tis. €.

Je firma RENERGIE Solárny park Rimavské Jánovce s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RENERGIE Solárny park Rimavské Jánovce s. r. o. dosiahla zisk 15,1 tis. €.

Je RENERGIE Solárny park Rimavské Jánovce s. r. o. platiteľom DPH?

RENERGIE Solárny park Rimavské Jánovce s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RENERGIE Solárny park Rimavské Jánovce s. r. o. sídli?

RENERGIE Solárny park Rimavské Jánovce s. r. o. má sídlo na adrese Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026