RENERGIE Solárny park Jesenské s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45267588
DIČ: 2022934364
IČ DPH: SK2022934364
Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.12
Dátum vzniku: 8. 12. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 1. 2010
Spisová značka: Sro/61790/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Ján Horváth od 20. 10. 2025
    konateľ
  • Roman Tokarčík od 12. 5. 2015
    konateľ
  • RENERGIE Solárny Park Holding SK I, s. r. o. od 20. 1. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RENERGIE Solárny park Jesenské s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 90 % na 4,7 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 322,2 tis. €.

322,2 tis. €
Tržby
4,7 tis. €
Zisk
322,4 tis. €
Celkové výnosy
827,4 tis. €
Aktíva
91,5 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť
60,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 159,7 tis., 2022 13,0 tis., 2023 53,8 tis., 2024 47,4 tis., 2025 4,7 tis.2021159,7 tis.202213,0 tis.202353,8 tis.202447,4 tis.20254,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 527,4 tis., 2022 339,9 tis., 2023 321,1 tis., 2024 319,9 tis., 2025 322,2 tis.2021527,4 tis.2022339,9 tis.2023321,1 tis.2024319,9 tis.2025322,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 322,2 tis. € 4,7 tis. €
2024 319,9 tis. € 47,4 tis. €
2023 321,1 tis. € 53,8 tis. €
2022 339,9 tis. € 13,0 tis. €
2021 527,4 tis. € 159,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok765,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,4 tis. €
  • Finančné účty23,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie27,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov81,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,7 tis. €
  • Rezervy60,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky599,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky55,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie20,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RENERGIE Solárny park Jesenské s. r. o. v konkurze?

RENERGIE Solárny park Jesenské s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RENERGIE Solárny park Jesenské s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RENERGIE Solárny park Jesenské s. r. o. tržby 322,2 tis. €.

Je firma RENERGIE Solárny park Jesenské s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RENERGIE Solárny park Jesenské s. r. o. dosiahla zisk 4,7 tis. €.

Je RENERGIE Solárny park Jesenské s. r. o. platiteľom DPH?

RENERGIE Solárny park Jesenské s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RENERGIE Solárny park Jesenské s. r. o. sídli?

RENERGIE Solárny park Jesenské s. r. o. má sídlo na adrese Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026