RENERGIE Solárny park Dulovo s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45267171
DIČ: 2022934518
IČ DPH: SK2022934518
Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.12
Dátum vzniku: 1. 12. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 1. 2010
Spisová značka: Sro/61672/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Ján Horváth od 20. 10. 2025
    konateľ
  • Roman Tokarčík od 12. 5. 2015
    konateľ
  • RENERGIE Solárny Park Holding SK I, s. r. o. od 20. 1. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RENERGIE Solárny park Dulovo s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 95 % na 2,6 tis. € a tržby jej ostali na 322,3 tis. €.

322,3 tis. €
Tržby
2,6 tis. €
Zisk
322,3 tis. €
Celkové výnosy
710,9 tis. €
Aktíva
84,0 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
59,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 159,6 tis., 2022 6,1 tis., 2023 57,4 tis., 2024 48,5 tis., 2025 2,6 tis.2021159,6 tis.20226,1 tis.202357,4 tis.202448,5 tis.20252,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 537,3 tis., 2022 347,2 tis., 2023 322,7 tis., 2024 322,4 tis., 2025 322,3 tis.2021537,3 tis.2022347,2 tis.2023322,7 tis.2024322,4 tis.2025322,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 322,3 tis. € 2,6 tis. €
2024 322,4 tis. € 48,5 tis. €
2023 322,7 tis. € 57,4 tis. €
2022 347,2 tis. € 6,1 tis. €
2021 537,3 tis. € 159,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok653,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,6 tis. €
  • Finančné účty22,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie23,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov75,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,6 tis. €
  • Rezervy40,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky516,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky52,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie17,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RENERGIE Solárny park Dulovo s. r. o. v konkurze?

RENERGIE Solárny park Dulovo s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RENERGIE Solárny park Dulovo s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RENERGIE Solárny park Dulovo s. r. o. tržby 322,3 tis. €.

Je firma RENERGIE Solárny park Dulovo s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RENERGIE Solárny park Dulovo s. r. o. dosiahla zisk 2,6 tis. €.

Je RENERGIE Solárny park Dulovo s. r. o. platiteľom DPH?

RENERGIE Solárny park Dulovo s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RENERGIE Solárny park Dulovo s. r. o. sídli?

RENERGIE Solárny park Dulovo s. r. o. má sídlo na adrese Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026