RENOMAG SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43856951
DIČ: 2022501426
IČ DPH: SK2022501426
Kopčianska 63, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopčianska 63, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 30. 11. 2007
Základné imanie: 16,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 1. 2008
Spisová značka: Sro/85397/B
Predmet podnikania (výber): prenájom strojov a prístrojov; prenájom motorových vozidiel; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Antonín Kucej- Gimen od 30. 11. 2007
    konateľspoločník
  • Marián Mištuna od 25. 1. 2019
    konateľspoločník
  • Petr Antoš od 30. 11. 2007
    konateľspoločník
  • Karel Batelka od 13. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RENOMAG SLOVAKIA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 55 % na 63,2 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 2,0 mil. €.

2,0 mil. €
Tržby
63,2 tis. €
Zisk
2,0 mil. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
903,7 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
4,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 53,0 tis., 2022 65,1 tis., 2023 129,4 tis., 2024 139,2 tis., 2025 63,2 tis.202153,0 tis.202265,1 tis.2023129,4 tis.2024139,2 tis.202563,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,7 mil., 2024 2,0 mil., 2025 2,0 mil.20211,9 mil.20221,5 mil.20231,7 mil.20242,0 mil.20252,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 mil. € 63,2 tis. €
2024 2,0 mil. € 139,2 tis. €
2023 1,7 mil. € 129,4 tis. €
2022 1,5 mil. € 65,1 tis. €
2021 1,9 mil. € 53,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok77,7 tis. €
  • Zásoby13,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky332 €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 mil. €
  • Finančné účty431,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie16,6 tis. €
  • Kapitálové fondy-1 €
  • Fondy zo zisku1,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov822,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie63,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky297,2 tis. €
  • Bankové úvery444,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RENOMAG SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

RENOMAG SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RENOMAG SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RENOMAG SLOVAKIA s.r.o. tržby 2,0 mil. €.

Je firma RENOMAG SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RENOMAG SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 63,2 tis. €.

Je RENOMAG SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

RENOMAG SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RENOMAG SLOVAKIA s.r.o. sídli?

RENOMAG SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Kopčianska 63, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026