Bracco Imaging Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46182870
DIČ: 2023277102
IČ DPH: SK2023277102
Karadžičova 8/a, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karadžičova 8/a, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.46
Dátum vzniku: 1. 6. 2011
Základné imanie: 300,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 1. 2012
Spisová značka: Sro/73470/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; sprostredkovateľsku činnosť v oblasti obchodu; reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Hadi Moufarrej od 22. 6. 2021
    konateľ
  • Marco De od 21. 7. 2026
    konateľ
  • Bracco Imaging Holding B. V. od 13. 8. 2026
    spoločník
  • Bracco Imaging S.p.A. od 16. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Bracco Imaging Slovakia s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 69 % na 1,1 mil. € a tržby jej narástli o 12 % na 8,2 mil. €.

8,2 mil. €
Tržby
1,1 mil. €
Zisk
8,2 mil. €
Celkové výnosy
9,0 mil. €
Aktíva
5,4 mil. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť
19,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 594,9 tis., 2022 458,3 tis., 2023 750,6 tis., 2024 634,7 tis., 2025 1,1 mil.2021594,9 tis.2022458,3 tis.2023750,6 tis.2024634,7 tis.20251,1 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,3 mil., 2022 5,2 mil., 2023 9,9 mil., 2024 7,3 mil., 2025 8,2 mil.20215,3 mil.20225,2 mil.20239,9 mil.20247,3 mil.20258,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,2 mil. € 1,1 mil. €
2024 7,3 mil. € 634,7 tis. €
2023 9,9 mil. € 750,6 tis. €
2022 5,2 mil. € 458,3 tis. €
2021 5,3 mil. € 594,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok9,8 tis. €
  • Zásoby3,0 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky79,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie300,0 tis. €
  • Kapitálové fondy2,5 mil. €
  • Fondy zo zisku30,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,1 mil. €
  • Rezervy115,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,5 mil. €
  • Bankové úvery124 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Bracco Imaging Slovakia s. r. o. v konkurze?

Bracco Imaging Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Bracco Imaging Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Bracco Imaging Slovakia s. r. o. tržby 8,2 mil. €.

Je firma Bracco Imaging Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Bracco Imaging Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 1,1 mil. €.

Je Bracco Imaging Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

Bracco Imaging Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Bracco Imaging Slovakia s. r. o. sídli?

Bracco Imaging Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Karadžičova 8/a, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026