Kredit Balart invest, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43859917
DIČ: 2022513339
IČ DPH: SK2022513339
Vyšehradská 3713/6, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vyšehradská 3713/6, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 8. 12. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2009
Spisová značka: Sro/110732/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eva Mikulová od 16. 3. 2016
    konateľ
  • RSDr. Mgr. Ján Mikula od 8. 12. 2007
    konateľspoločník
  • Mgr. Jana Zahradníková od 13. 3. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kredit Balart invest, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 33 % na 23,4 tis. € a tržby jej ostali na 228,6 tis. €.

228,6 tis. €
Tržby
23,4 tis. €
Zisk
228,6 tis. €
Celkové výnosy
2,7 mil. €
Aktíva
-515,1 tis. €
Vlastné imanie
119 %
Celková zadlženosť
37,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,8 tis., 2022 6,6 tis., 2023 10,4 tis., 2024 35,1 tis., 2025 23,4 tis.202119,8 tis.20226,6 tis.202310,4 tis.202435,1 tis.202523,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 165,4 tis., 2022 160,2 tis., 2023 190,5 tis., 2024 229,5 tis., 2025 228,6 tis.2021165,4 tis.2022160,2 tis.2023190,5 tis.2024229,5 tis.2025228,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 228,6 tis. € 23,4 tis. €
2024 229,5 tis. € 35,1 tis. €
2023 190,5 tis. € 10,4 tis. €
2022 160,2 tis. € 6,6 tis. €
2021 165,4 tis. € 19,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,7 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky17,4 tis. €
  • Finančné účty36,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-545,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie23,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,2 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kredit Balart invest, s. r. o. v konkurze?

Kredit Balart invest, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kredit Balart invest, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kredit Balart invest, s. r. o. tržby 228,6 tis. €.

Je firma Kredit Balart invest, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kredit Balart invest, s. r. o. dosiahla zisk 23,4 tis. €.

Je Kredit Balart invest, s. r. o. platiteľom DPH?

Kredit Balart invest, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kredit Balart invest, s. r. o. sídli?

Kredit Balart invest, s. r. o. má sídlo na adrese Vyšehradská 3713/6, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026