Aventor Strategy s. r. o.

Aktívna spoločnosť
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod, okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.83 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Základné údaje

IČO: 36718068
DIČ: 2022304218
IČ DPH: SK2022304218
Kuklovská 7, Bratislava - mestská časť Karlova VesZobraziť na mape ↗
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku: 1. 1. 2007
Spisová značka: Sro/43822/B
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2007

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Lukovics od 23. 11. 2015
    konateľspoločník
    Podiel: 33,01 % Vklad: 2 192 €
  • Mgr. Tamás Lukovics od 10. 8. 2026
    konateľspoločník
    Podiel: 66,99 % Vklad: 4 448 €

Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú

  • Ákos Lukovicskonateľ, spoločník1. 1. 2007 – 16. 12. 2015
  • Michaela Lukovicsspoločník1. 1. 2007 – 13. 8. 2013

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Aventor Strategy s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 26 % na 14,5 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 4,1 tis. €.

4,1 tis. €
Tržby
14,5 tis. €
Strata
4,1 tis. €
Celkové výnosy
2,3 tis. €
Aktíva
-33,4 tis. €
Vlastné imanie
−637,4 %
Návratnosť aktív (ROA)

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −16,2 tis., 2022 −24,1 tis., 2023 −10,8 tis., 2024 −19,7 tis., 2025 −14,5 tis.2021−16,2 tis.2022−24,1 tis.2023−10,8 tis.2024−19,7 tis.2025−14,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 16,8 tis., 2022 3,5 tis., 2023 4,3 tis., 2024 4,0 tis., 2025 4,1 tis.202116,8 tis.20223,5 tis.20234,3 tis.20244,0 tis.20254,1 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 4,1 tis.20254,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 3402025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,1 tis. € -14,5 tis. €
2024 4,0 tis. € -19,7 tis. €
2023 4,3 tis. € -10,8 tis. €
2022 3,5 tis. € -24,1 tis. €
2021 16,8 tis. € -16,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky1,3 tis. €
  • Finančné účty998 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-26,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-14,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky51 €
  • Krátkodobé záväzky35,7 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015nie je v registri 2014
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) — — — — — — −55,4 % −98,3 % — −41,2 % — —
Návratnosť aktív (ROA) −637,4 % — −236,4 % −440,5 % −374,1 % −427,5 % −21,1 % −45,2 % −12,7 % −4,5 % — −3,5 %
Zisková marža −352,5 % — — — — — — — — — — —
Hrubá marža −241,5 % — — — — — — — — — — —
Celková zadlženosť — — 827,3 % 774,3 % 656,8 % 566,6 % 61,9 % 54,1 % 103,6 % 89,1 % — 209,1 %
Daň z príjmov 340 € — — — — — — — — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Súvaha — aktíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Spolu majetok 2 277 €
014 B. Obežný majetok 2 277 €
017 B.III. Krátkodobé pohľadávky súčet 1 279 €
019 2. Sociálne poistenie, daňové pohľadávky a dotácie 1 069 €
020 3. Ostatné pohľadávky 210 €
021 B.IV. Finančný majetok 998 €
022 B.IV.1. Peniaze a účty v bankách 998 €
Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
024 Spolu vlastné imanie a záväzky 2 277 €
025 A. Vlastné imanie −33 447 €
026 A.I. Základné imanie 6 640 €
027 A.I.1. Základné imanie a zmeny základného imania 6 640 €
030 A.III. Fondy zo zisku 664 €
032 A.V. Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov −26 238 €
033 A.VI. Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −14 513 €
034 B. Záväzky 35 724 €
035 B.I. Dlhodobé záväzky okrem rezerv a úverov 51 €
038 B.IV. Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet 35 673 €
039 B.IV.1. Krátkodobé záväzky z obchodného styku 1 593 €
040 2. Záväzky voči zamestnancom a zo sociálneho poistenia 140 €
041 3. Daňové záväzky a dotácie 340 €
042 4. Ostatné krátkodobé záväzky 33 600 €
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet 4 118 €
003 II. Tržby z predaja vlastných výrobkov a služieb 4 117 €
007 VI. Ostatné výnosy z hospodárskej činnosti 1 €
008 Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet 18 195 €
010 B. Spotreba materiálu, energie a ostatných neskladovateľných dodávok 10 600 €
011 C. Služby 3 458 €
012 D. Osobné náklady 4 018 €
013 E. Dane a poplatky 118 €
017 I. Ostatné náklady na hospodársku činnosť 1 €
018 Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti −14 077 €
019 Pridaná hodnota −9 941 €
027 Náklady na finančnú činnosť spolu súčet 96 €
033 O. Ostatné náklady na finančnú činnosť 96 €
034 Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti −96 €
035 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením −14 173 €
036 P. Daň z príjmov 340 €
038 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −14 513 €

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2014, 2013 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

História z obchodného registra

Predchádzajúce názvy

  • IZOLOX, s. r. o.1. 12. 2011 – 2. 11. 2026
  • VELOX-SYSTEM, s.r.o.1. 1. 2007 – 30. 11. 2011

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Aventor Strategy s. r. o. v konkurze?

Aventor Strategy s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Aventor Strategy s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Aventor Strategy s. r. o. tržby 4,1 tis. €.

Je firma Aventor Strategy s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Aventor Strategy s. r. o. vykázala stratu 14,5 tis. €.

Je Aventor Strategy s. r. o. platiteľom DPH?

Aventor Strategy s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Aventor Strategy s. r. o. sídli?

Aventor Strategy s. r. o. má sídlo na adrese Kuklovská 7, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 841 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 7. 11. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 6. 11. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 4. 11. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 5. 11. 2026