OEZ SLOVAKIA, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31405614
DIČ: 2020338738
IČ DPH: SK2020338738
Pri majeri 10, Bratislava - mestská časť Vajnory

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri majeri 10, Bratislava - mestská časť Vajnory Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.52
Dátum vzniku: 2. 11. 1995
Základné imanie: 398,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 1995
Spisová značka: Sro/9850/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti /maloobchod/; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti…; poradenská činnosť v oblasti nákupu a predaja tovaru …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jürgen Braun od 1. 6. 2025
    konateľ
  • Otília Ondrušková od 2. 11. 1995
    konateľ
  • OEZ s.r.o. od 31. 5. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť OEZ SLOVAKIA, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 15 % na 131,2 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 5,7 mil. €.

5,7 mil. €
Tržby
131,2 tis. €
Zisk
5,7 mil. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
719,3 tis. €
Vlastné imanie
56 %
Celková zadlženosť
20,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 44,2 tis., 2022 149,3 tis., 2023 143,1 tis., 2024 153,8 tis., 2025 131,2 tis.202144,2 tis.2022149,3 tis.2023143,1 tis.2024153,8 tis.2025131,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,0 mil., 2022 5,7 mil., 2023 5,6 mil., 2024 5,5 mil., 2025 5,7 mil.20215,0 mil.20225,7 mil.20235,6 mil.20245,5 mil.20255,7 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 5,0 mil., 2022 5,7 mil., 2023 5,6 mil., 2024 5,5 mil., 2025 5,7 mil.20215,0 mil.20225,7 mil.20235,6 mil.20245,5 mil.20255,7 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 9,8 tis., 2022 48,9 tis., 2023 41,9 tis., 2024 46,3 tis., 2025 56,0 tis.20219,8 tis.202248,9 tis.202341,9 tis.202446,3 tis.202556,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,7 mil. € 131,2 tis. €
2024 5,5 mil. € 153,8 tis. €
2023 5,6 mil. € 143,1 tis. €
2022 5,7 mil. € 149,3 tis. €
2021 5,0 mil. € 44,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok245,2 tis. €
  • Zásoby150,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky15,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie6,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie398,3 tis. €
  • Fondy zo zisku39,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov150,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie131,2 tis. €
  • Rezervy159,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky739,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma OEZ SLOVAKIA, spol. s r.o. v konkurze?

OEZ SLOVAKIA, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma OEZ SLOVAKIA, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala OEZ SLOVAKIA, spol. s r.o. tržby 5,7 mil. €.

Je firma OEZ SLOVAKIA, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 OEZ SLOVAKIA, spol. s r.o. dosiahla zisk 131,2 tis. €.

Je OEZ SLOVAKIA, spol. s r.o. platiteľom DPH?

OEZ SLOVAKIA, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma OEZ SLOVAKIA, spol. s r.o. sídli?

OEZ SLOVAKIA, spol. s r.o. má sídlo na adrese Pri majeri 10, Bratislava - mestská časť Vajnory, 831 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026