M&Z Partners spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36331554
DIČ: 2021765163
IČ DPH: SK2021765163
Robotnícka 378, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Robotnícka 378, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.61
Dátum vzniku: 24. 11. 2003
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 2. 2004
Spisová značka: Sro/14192/R
Predmet podnikania (výber): maloobchod v rozsahu voľných živností; veľkoobchod v rozsahu voľných živností; usporadúvanie a organizovanie firemných, kultúrno-spoločenských a prezentačných podujatí, konferencií a výstav …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslav Žáčik od 24. 11. 2003
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M&Z Partners spol. s r.o. v roku 2025 znížila stratu o 34 % na 45,8 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 766,9 tis. €.

766,9 tis. €
Tržby
45,8 tis. €
Strata
792,8 tis. €
Celkové výnosy
321,8 tis. €
Aktíva
181,6 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
18,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,8 tis., 2022 85,5 tis., 2023 1,2 tis., 2024 −69,7 tis., 2025 −45,8 tis.202115,8 tis.202285,5 tis.20231,2 tis.2024−69,7 tis.2025−45,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 940,0 tis., 2022 1,0 mil., 2023 816,5 tis., 2024 623,5 tis., 2025 766,9 tis.2021940,0 tis.20221,0 mil.2023816,5 tis.2024623,5 tis.2025766,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 766,9 tis. € -45,8 tis. €
2024 623,5 tis. € -69,7 tis. €
2023 816,5 tis. € 1,2 tis. €
2022 1,0 mil. € 85,5 tis. €
2021 940,0 tis. € 15,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok792 €
  • Zásoby36,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky135,6 tis. €
  • Finančné účty146,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku996 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov216,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-45,8 tis. €
  • Rezervy6,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4 €
  • Krátkodobé záväzky133,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M&Z Partners spol. s r.o. v konkurze?

M&Z Partners spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M&Z Partners spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M&Z Partners spol. s r.o. tržby 766,9 tis. €.

Je firma M&Z Partners spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M&Z Partners spol. s r.o. vykázala stratu 45,8 tis. €.

Je M&Z Partners spol. s r.o. platiteľom DPH?

M&Z Partners spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M&Z Partners spol. s r.o. sídli?

M&Z Partners spol. s r.o. má sídlo na adrese Robotnícka 378, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026