EUROPETRANS - SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35915943
DIČ: 2021932209
IČ DPH: SK2021932209
Seberíniho 9, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Seberíniho 9, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.69
Dátum vzniku: 8. 1. 2005
Základné imanie: 6,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 1. 2005
Spisová značka: Sro/34451/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti / veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Michaela Libigerová od 19. 2. 2025
    konateľspoločník
  • Vladimír Libiger od 2. 4. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EUROPETRANS - SK s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 44 % na 270,8 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 3,1 mil. €.

3,1 mil. €
Tržby
270,8 tis. €
Zisk
3,1 mil. €
Celkové výnosy
4,2 mil. €
Aktíva
3,7 mil. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
11,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,6 tis., 2022 22,4 tis., 2023 251,0 tis., 2024 484,0 tis., 2025 270,8 tis.202119,6 tis.202222,4 tis.2023251,0 tis.2024484,0 tis.2025270,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,7 mil., 2022 1,6 mil., 2023 3,7 mil., 2024 3,2 mil., 2025 3,1 mil.20211,7 mil.20221,6 mil.20233,7 mil.20243,2 mil.20253,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,1 mil. € 270,8 tis. €
2024 3,2 mil. € 484,0 tis. €
2023 3,7 mil. € 251,0 tis. €
2022 1,6 mil. € 22,4 tis. €
2021 1,7 mil. € 19,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby194,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,3 mil. €
  • Finančné účty719,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie412 €

Pasíva

  • Základné imanie6,8 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie270,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky447,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EUROPETRANS - SK s.r.o. v konkurze?

EUROPETRANS - SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EUROPETRANS - SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EUROPETRANS - SK s.r.o. tržby 3,1 mil. €.

Je firma EUROPETRANS - SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EUROPETRANS - SK s.r.o. dosiahla zisk 270,8 tis. €.

Je EUROPETRANS - SK s.r.o. platiteľom DPH?

EUROPETRANS - SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EUROPETRANS - SK s.r.o. sídli?

EUROPETRANS - SK s.r.o. má sídlo na adrese Seberíniho 9, Bratislava, 821 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026