Kolumbus Trade, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35789387
DIČ: 2020245337
IČ DPH: SK2020245337
Ivánska cesta 30/B, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ivánska cesta 30/B, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.69
Dátum vzniku: 26. 5. 2000
Základné imanie: 200,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2001
Spisová značka: Sro/21838/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Matušica od 26. 5. 2000
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kolumbus Trade, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 11,1 tis. € a tržby jej klesli o 71 % na 103,0 tis. €.

103,0 tis. €
Tržby
11,1 tis. €
Zisk
162,8 tis. €
Celkové výnosy
844,8 tis. €
Aktíva
840,2 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť
4,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 148,7 tis., 2022 171,3 tis., 2023 −258,3 tis., 2024 −75,7 tis., 2025 11,1 tis.2021148,7 tis.2022171,3 tis.2023−258,3 tis.2024−75,7 tis.202511,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 3,4 mil., 2023 1,3 mil., 2024 351,4 tis., 2025 103,0 tis.20211,2 mil.20223,4 mil.20231,3 mil.2024351,4 tis.2025103,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 103,0 tis. € 11,1 tis. €
2024 351,4 tis. € -75,7 tis. €
2023 1,3 mil. € -258,3 tis. €
2022 3,4 mil. € 171,3 tis. €
2021 1,2 mil. € 148,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,1 tis. €
  • Zásoby49,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky694,2 tis. €
  • Finančné účty96,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie200,0 tis. €
  • Fondy zo zisku20,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov609,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,1 tis. €
  • Rezervy398 €
  • Dlhodobé záväzky2,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kolumbus Trade, s.r.o. v konkurze?

Kolumbus Trade, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kolumbus Trade, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kolumbus Trade, s.r.o. tržby 103,0 tis. €.

Je firma Kolumbus Trade, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kolumbus Trade, s.r.o. dosiahla zisk 11,1 tis. €.

Je Kolumbus Trade, s.r.o. platiteľom DPH?

Kolumbus Trade, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kolumbus Trade, s.r.o. sídli?

Kolumbus Trade, s.r.o. má sídlo na adrese Ivánska cesta 30/B, Bratislava, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026