SPARKS SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35917920
DIČ: 2021940712
IČ DPH: SK2021940712
Astrova 16, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Astrova 16, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 25. 1. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2008
Spisová značka: Sro/34656/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); reklamná, propagačná a výstavnícka činnosť …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SPARKS SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 10,5 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 142,4 tis. €.

142,4 tis. €
Tržby
10,5 tis. €
Zisk
142,4 tis. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
103,6 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
39,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,1 mil., 2023 5,0 tis., 2024 −8,4 tis., 2025 10,5 tis.20211,1 mil.20221,1 mil.20235,0 tis.2024−8,4 tis.202510,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 52,5 tis., 2022 158,0 tis., 2023 191,3 tis., 2024 138,3 tis., 2025 142,4 tis.202152,5 tis.2022158,0 tis.2023191,3 tis.2024138,3 tis.2025142,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 142,4 tis. € 10,5 tis. €
2024 138,3 tis. € -8,4 tis. €
2023 191,3 tis. € 5,0 tis. €
2022 158,0 tis. € 1,1 mil. €
2021 52,5 tis. € 1,1 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok42,0 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,0 mil. €
  • Zásoby31,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,8 tis. €
  • Finančné účty27,6 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie103,6 tis. €
  • Záväzky1,0 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SPARKS SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

SPARKS SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SPARKS SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SPARKS SLOVAKIA, s.r.o. tržby 142,4 tis. €.

Je firma SPARKS SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SPARKS SLOVAKIA, s.r.o. dosiahla zisk 10,5 tis. €.

Je SPARKS SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

SPARKS SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SPARKS SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

SPARKS SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Astrova 16, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026