ENERGOVÝSKUM SLOVAKIA, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34127861
DIČ: 2020393892
IČ DPH: SK2020393892
areál atómových elektrární, Jaslovské Bohunice

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: areál atómových elektrární, Jaslovské Bohunice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.14
Dátum vzniku: 25. 9. 1995
Základné imanie: 25,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 1996
Spisová značka: Sa/10545/T
Predmet podnikania (výber): montáž a opravy meracej a regulačnej techniky; konštrukčné práce v strojárstve; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo za účelom jeho predaja iným prevádzko… …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ENERGOVÝSKUM SLOVAKIA, a.s. v roku 2025 zvýšila zisk o 87 % na 231,6 tis. € a tržby jej narástli o 129 % na 3,8 mil. €.

3,8 mil. €
Tržby
231,6 tis. €
Zisk
4,1 mil. €
Celkové výnosy
5,0 mil. €
Aktíva
2,3 mil. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
22,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 250,1 tis., 2022 81,5 tis., 2023 0, 2024 123,7 tis., 2025 231,6 tis.2021250,1 tis.202281,5 tis.202302024123,7 tis.2025231,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,4 mil., 2022 1,3 mil., 2023 0, 2024 1,7 mil., 2025 3,8 mil.20211,4 mil.20221,3 mil.2023020241,7 mil.20253,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,8 mil. € 231,6 tis. €
2024 1,7 mil. € 123,7 tis. €
2023 0 € 0 €
2022 1,3 mil. € 81,5 tis. €
2021 1,4 mil. € 250,1 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok176,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok58,5 tis. €
  • Zásoby811,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,4 mil. €
  • Finančné účty567,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie18,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,2 tis. €
  • Fondy zo zisku5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie231,6 tis. €
  • Rezervy33,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky122,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,5 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ENERGOVÝSKUM SLOVAKIA, a.s. v konkurze?

ENERGOVÝSKUM SLOVAKIA, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ENERGOVÝSKUM SLOVAKIA, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ENERGOVÝSKUM SLOVAKIA, a.s. tržby 3,8 mil. €.

Je firma ENERGOVÝSKUM SLOVAKIA, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ENERGOVÝSKUM SLOVAKIA, a.s. dosiahla zisk 231,6 tis. €.

Je ENERGOVÝSKUM SLOVAKIA, a.s. platiteľom DPH?

ENERGOVÝSKUM SLOVAKIA, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ENERGOVÝSKUM SLOVAKIA, a.s. sídli?

ENERGOVÝSKUM SLOVAKIA, a.s. má sídlo na adrese areál atómových elektrární, Jaslovské Bohunice, 919 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026