GT - kaffé, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
Odvetvie (NACE): Pestovanie obilnín (okrem ryže), strukovín a olejnatých semien 01.11 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy; veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností …

Základné údaje

IČO: 31636331
DIČ: 2021194692
Ľudovíta Štúra 2159/5, LučenecZobraziť na mape ↗
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku: 19. 9. 1995
Spisová značka: Sro/2968/S
Základné imanie: 6,6 tis. €

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tamara Gondová od 29. 10. 2026
    konateľspoločník
    Podiel: 100 % Vklad: 6 640 €

Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú

  • Ingrida Karásekovákonateľ, spoločník12. 8. 2026 – 2. 11. 2026
  • Ing. Jozef Šülikonateľ, spoločník19. 9. 1995 – 2. 9. 2026

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GT - kaffé, s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 57 % na 10,9 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 15,0 tis. €.

15,0 tis. €
Tržby
10,9 tis. €
Strata
23,6 tis. €
Celkové výnosy
43,3 tis. €
Aktíva
1,7 tis. €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť
−25,2 %
Návratnosť aktív (ROA)
−57,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 112, 2022 41,1 tis., 2023 −22,1 tis., 2024 −25,5 tis., 2025 −10,9 tis.2021112202241,1 tis.2023−22,1 tis.2024−25,5 tis.2025−10,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,0 tis., 2022 12,3 tis., 2023 15,1 tis., 2024 15,3 tis., 2025 15,0 tis.20215,0 tis.202212,3 tis.202315,1 tis.202415,3 tis.202515,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 18,6 tis., 2022 125,9 tis., 2023 30,3 tis., 2024 21,2 tis., 2025 23,6 tis.202118,6 tis.2022125,9 tis.202330,3 tis.202421,2 tis.202523,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 237, 2022 10,5 tis., 2023 0, 2024 340, 2025 3402021237202210,5 tis.2023020243402025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 15,0 tis. € -10,9 tis. €
2024 15,3 tis. € -25,5 tis. €
2023 15,1 tis. € -22,1 tis. €
2022 12,3 tis. € 41,1 tis. €
2021 5,0 tis. € 112 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok25,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,8 tis. €
  • Finančné účty14,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy332 €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-10,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky37,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,6 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) −655,7 % −203,4 % −57,9 % 68,3 % 0,6 % −2,3 % 6,0 % 4,7 % 2,3 % 3,3 % 4,6 % 16,9 %
Návratnosť aktív (ROA) −25,2 % −35,6 % −22,9 % 32,0 % 0,2 % −0,7 % 1,5 % 0,9 % 0,5 % 0,6 % 0,8 % 3,0 %
Zisková marža −72,6 % −166,5 % −145,8 % 334,1 % 2,2 % −5,1 % 10,9 % 9,8 % 3,8 % 4,9 % 8,8 % 18,4 %
Hrubá marža −57,6 % −135,6 % −162,5 % −266,8 % −165,1 % −80,8 % −101,9 % −78,2 % −59,4 % −41,5 % −47,1 % −100,8 %
Celková zadlženosť 96,2 % 82,5 % 60,5 % 53,2 % 71,2 % 71,1 % 74,3 % 80,3 % 80,1 % 82,7 % 81,6 % 82,4 %
Daň z príjmov 340 € 340 € 0 € 10 535 € 237 € 373 € 518 € 340 € 960 € 960 € 960 € 1 189 €

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Súvaha — aktíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Spolu majetok 43 267 €
002 A. Neobežný majetok 25 212 €
004 A.II. Dlhodobý hmotný majetok súčet 25 212 €
005 A.II.1. Pozemky a stavby 13 768 €
006 2. Samostatné hnuteľné veci a súbory hnuteľných vecí 11 054 €
007 3. Ostatný dlhodobý hmotný majetok 390 €
014 B. Obežný majetok 18 055 €
017 B.III. Krátkodobé pohľadávky súčet 3 815 €
019 2. Sociálne poistenie, daňové pohľadávky a dotácie 2 928 €
020 3. Ostatné pohľadávky 887 €
021 B.IV. Finančný majetok 14 240 €
022 B.IV.1. Peniaze a účty v bankách 14 240 €
Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
024 Spolu vlastné imanie a záväzky 43 267 €
025 A. Vlastné imanie 1 661 €
026 A.I. Základné imanie 6 639 €
027 A.I.1. Základné imanie a zmeny základného imania 6 639 €
029 A.II. Kapitálové fondy 332 €
030 A.III. Fondy zo zisku 664 €
032 A.V. Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov 4 917 €
033 A.VI. Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −10 891 €
034 B. Záväzky 41 606 €
035 B.I. Dlhodobé záväzky okrem rezerv a úverov 37 003 €
038 B.IV. Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet 4 603 €
039 B.IV.1. Krátkodobé záväzky z obchodného styku 3 683 €
041 3. Daňové záväzky a dotácie 920 €
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet 23 581 €
003 II. Tržby z predaja vlastných výrobkov a služieb 15 006 €
007 VI. Ostatné výnosy z hospodárskej činnosti 8 575 €
008 Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet 34 021 €
010 B. Spotreba materiálu, energie a ostatných neskladovateľných dodávok 17 504 €
011 C. Služby 6 150 €
013 E. Dane a poplatky 1 338 €
014 F. Odpisy a opravné položky k dlhodobému nehmotnému majetku a dlhodobému hmotnému majetku 7 485 €
017 I. Ostatné náklady na hospodársku činnosť 1 544 €
018 Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti −10 440 €
019 Pridaná hodnota −8 648 €
027 Náklady na finančnú činnosť spolu súčet 111 €
033 O. Ostatné náklady na finančnú činnosť 111 €
034 Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti −111 €
035 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením −10 551 €
036 P. Daň z príjmov 340 €
038 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −10 891 €

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

História z obchodného registra

Predchádzajúce názvy

  • G A Z D A S und S, s. r.o.19. 9. 1995 – 2. 9. 2026

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GT - kaffé, s. r. o. v konkurze?

GT - kaffé, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GT - kaffé, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GT - kaffé, s. r. o. tržby 15,0 tis. €.

Je firma GT - kaffé, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GT - kaffé, s. r. o. vykázala stratu 10,9 tis. €.

Kde firma GT - kaffé, s. r. o. sídli?

GT - kaffé, s. r. o. má sídlo na adrese Ľudovíta Štúra 2159/5, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 7. 11. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 6. 11. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 4. 11. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 5. 11. 2026