FARMA LIPOVEC, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31645941
DIČ: 2020464424
IČ DPH: SK2020464424
Holiša - Osada

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Holiša - Osada Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kože a kožených výrobkov 150
Dátum vzniku: 1. 3. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 1996
Spisová značka: Sro/3364/S
Predmet podnikania (výber): - poskytovanie služieb v oblasti poľnohospodárstva /orba, sejba, kosenie/; - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Iveta Lőrinčíková od 28. 4. 2006
    konateľspoločník
  • Ing. Roman Lőrinčík od 20. 1. 2026
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FARMA LIPOVEC, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 956 % na 5,0 tis. € a tržby jej klesli o 39 % na 152,7 tis. €.

152,7 tis. €
Tržby
5,0 tis. €
Zisk
314,6 tis. €
Celkové výnosy
203,1 tis. €
Aktíva
64,3 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť
−6,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 tis., 2022 −5,8 tis., 2023 989, 2024 475, 2025 5,0 tis.20212,4 tis.2022−5,8 tis.2023989202447520255,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 390,4 tis., 2022 432,9 tis., 2023 443,5 tis., 2024 249,7 tis., 2025 152,7 tis.2021390,4 tis.2022432,9 tis.2023443,5 tis.2024249,7 tis.2025152,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 152,7 tis. € 5,0 tis. €
2024 249,7 tis. € 475 €
2023 443,5 tis. € 989 €
2022 432,9 tis. € -5,8 tis. €
2021 390,4 tis. € 2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok74,7 tis. €
  • Zásoby30,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky22,7 tis. €
  • Finančné účty75,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku10,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov42,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,0 tis. €
  • Rezervy646 €
  • Dlhodobé záväzky8,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky116,9 tis. €
  • Bankové úvery13,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FARMA LIPOVEC, s.r.o. v konkurze?

FARMA LIPOVEC, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FARMA LIPOVEC, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FARMA LIPOVEC, s.r.o. tržby 152,7 tis. €.

Je firma FARMA LIPOVEC, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FARMA LIPOVEC, s.r.o. dosiahla zisk 5,0 tis. €.

Je FARMA LIPOVEC, s.r.o. platiteľom DPH?

FARMA LIPOVEC, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FARMA LIPOVEC, s.r.o. sídli?

FARMA LIPOVEC, s.r.o. má sídlo na adrese Holiša - Osada, 985 57.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026