Quadrifoglio s. r. o.

Aktívna spoločnosť
Odvetvie (NACE): Nákladná cestná doprava 49.41 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Predmet podnikania (výber): Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva; Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva; Výroba potravinárskych výrobkov …

Základné údaje

IČO: 54359589
DIČ: 2121638618
IČ DPH: SK2121638618
Bernolákova 390/1, NižnáZobraziť na mape ↗
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku: 15. 1. 2022
Spisová značka: Sro/78876/L
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2022

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Sitárik od 15. 1. 2022
    konateľspoločník
    Podiel: 100 % Vklad: 5 000 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Quadrifoglio s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 8 % na 1,9 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 71,1 tis. €.

71,1 tis. €
Tržby
1,9 tis. €
Strata
71,2 tis. €
Celkové výnosy
10,1 tis. €
Aktíva
4,4 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť
−19,0 %
Návratnosť aktív (ROA)
5,0 %
Hrubá marža
37,6 %
Obchodná marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 4,1 tis., 2023 872, 2024 −2,1 tis., 2025 −1,9 tis.20224,1 tis.20238722024−2,1 tis.2025−1,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 77,9 tis., 2023 99,4 tis., 2024 86,9 tis., 2025 71,1 tis.202277,9 tis.202399,4 tis.202486,9 tis.202571,1 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 71,2 tis.202571,2 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 9602025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 71,1 tis. € -1,9 tis. €
2024 86,9 tis. € -2,1 tis. €
2023 99,4 tis. € 872 €
2022 77,9 tis. € 4,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,1 tis. €
  • Zásoby573 €
  • Krátkodobé pohľadávky735 €
  • Finančné účty6,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku248 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,7 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) −44,0 % −33,1 % 10,5 % 45,0 %
Návratnosť aktív (ROA) −19,0 % −13,2 % 4,5 % 18,3 %
Zisková marža −2,7 % — — —
Hrubá marža 5,0 % — — —
Celková zadlženosť 56,8 % 60,1 % 56,7 % 59,4 %
Daň z príjmov 960 € — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Súvaha — aktíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Spolu majetok 10 066 €
002 A. Neobežný majetok 2 137 €
004 A.II. Dlhodobý hmotný majetok súčet 2 137 €
006 2. Samostatné hnuteľné veci a súbory hnuteľných vecí 2 137 €
014 B. Obežný majetok 7 929 €
015 B.I. Zásoby 573 €
017 B.III. Krátkodobé pohľadávky súčet 735 €
020 3. Ostatné pohľadávky 735 €
021 B.IV. Finančný majetok 6 621 €
022 B.IV.1. Peniaze a účty v bankách 6 621 €
Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
024 Spolu vlastné imanie a záväzky 10 066 €
025 A. Vlastné imanie 4 352 €
026 A.I. Základné imanie 5 000 €
027 A.I.1. Základné imanie a zmeny základného imania 5 000 €
030 A.III. Fondy zo zisku 248 €
032 A.V. Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov 1 018 €
033 A.VI. Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −1 914 €
034 B. Záväzky 5 714 €
038 B.IV. Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet 5 714 €
039 B.IV.1. Krátkodobé záväzky z obchodného styku 3 550 €
041 3. Daňové záväzky a dotácie 2 164 €
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet 71 141 €
002 I. Tržby z predaja tovaru 69 018 €
003 II. Tržby z predaja vlastných výrobkov a služieb 2 122 €
007 VI. Ostatné výnosy z hospodárskej činnosti 1 €
008 Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet 71 336 €
009 A. Náklady vynaložené na obstaranie predaného tovaru 43 083 €
010 B. Spotreba materiálu, energie a ostatných neskladovateľných dodávok 6 382 €
011 C. Služby 18 101 €
013 E. Dane a poplatky 694 €
014 F. Odpisy a opravné položky k dlhodobému nehmotnému majetku a dlhodobému hmotnému majetku 2 564 €
017 I. Ostatné náklady na hospodársku činnosť 512 €
018 Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti −195 €
019 Pridaná hodnota 3 574 €
020 Výnosy z finančnej činnosti spolu súčet 15 €
025 XI. Kurzové zisky 15 €
027 Náklady na finančnú činnosť spolu súčet 774 €
031 M. Nákladové úroky 131 €
032 N. Kurzové straty 538 €
033 O. Ostatné náklady na finančnú činnosť 105 €
034 Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti −759 €
035 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením −954 €
036 P. Daň z príjmov 960 €
038 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −1 914 €

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

História z obchodného registra

Predchádzajúce názvy

  • SITARIK s. r. o.15. 1. 2022 – 30. 10. 2026

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Quadrifoglio s. r. o. v konkurze?

Quadrifoglio s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Quadrifoglio s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Quadrifoglio s. r. o. tržby 71,1 tis. €.

Je firma Quadrifoglio s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Quadrifoglio s. r. o. vykázala stratu 1,9 tis. €.

Je Quadrifoglio s. r. o. platiteľom DPH?

Quadrifoglio s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Quadrifoglio s. r. o. sídli?

Quadrifoglio s. r. o. má sídlo na adrese Bernolákova 390/1, Nižná, 027 43.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 7. 11. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 6. 11. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 4. 11. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 5. 11. 2026