VZT KOCÁK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53697391
DIČ: 2121470890
IČ DPH: SK2121470890
Naftárska 1413, Gbely

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Naftárska 1413, Gbely Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 13. 4. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2021
Spisová značka: Sro/48903/T
Predmet podnikania (výber): Vyučovanie v odbore umenia: klasický tanec; Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických; Servis a údržba chladiacich a klimatizačných zariadení a tepelných čerpadiel s obsahom kontrolovanej látky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Branislav Kocák od 13. 4. 2021
    konateľspoločník
  • Ferdinand Kocák od 13. 4. 2021
    konateľspoločník
  • Mgr. Marek Kocák od 13. 4. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť VZT KOCÁK s. r. o. v roku 2024 sa dostala zo straty do zisku 27,9 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 674,1 tis. €.

674,1 tis. €
Tržby
27,9 tis. €
Zisk
198,3 tis. €
Aktíva
48,5 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 18,4 tis., 2023 −31,5 tis., 2024 27,9 tis.20211,3 tis.202218,4 tis.2023−31,5 tis.202427,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,4 tis., 2022 394,7 tis., 2023 695,5 tis., 2024 674,1 tis.202130,4 tis.2022394,7 tis.2023695,5 tis.2024674,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 674,1 tis. € 27,9 tis. €
2023 695,5 tis. € -31,5 tis. €
2022 394,7 tis. € 18,4 tis. €
2021 30,4 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie48,5 tis. €
  • Záväzky149,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VZT KOCÁK s. r. o. v konkurze?

VZT KOCÁK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VZT KOCÁK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala VZT KOCÁK s. r. o. tržby 674,1 tis. €.

Je firma VZT KOCÁK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 VZT KOCÁK s. r. o. dosiahla zisk 27,9 tis. €.

Je VZT KOCÁK s. r. o. platiteľom DPH?

VZT KOCÁK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VZT KOCÁK s. r. o. sídli?

VZT KOCÁK s. r. o. má sídlo na adrese Naftárska 1413, Gbely, 908 45.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026