Zaun Montage s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53827805
DIČ: 2121509126
IČ DPH: SK2121509126
Márie Terézie 3208/51, Holíč

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Márie Terézie 3208/51, Holíč Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 1. 6. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/49307/T
Predmet podnikania (výber): Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Elena Reháková od 4. 2. 2022
    konateľspoločník
  • Peter Rehák od 1. 6. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Zaun Montage s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 581 % na 32,2 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 89,2 tis. €.

89,2 tis. €
Tržby
32,2 tis. €
Zisk
130,1 tis. €
Aktíva
125,0 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 44,7 tis., 2022 29,8 tis., 2023 8,5 tis., 2024 4,7 tis., 2025 32,2 tis.202144,7 tis.202229,8 tis.20238,5 tis.20244,7 tis.202532,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 99,8 tis., 2022 121,5 tis., 2023 98,6 tis., 2024 100,6 tis., 2025 89,2 tis.202199,8 tis.2022121,5 tis.202398,6 tis.2024100,6 tis.202589,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 89,2 tis. € 32,2 tis. €
2024 100,6 tis. € 4,7 tis. €
2023 98,6 tis. € 8,5 tis. €
2022 121,5 tis. € 29,8 tis. €
2021 99,8 tis. € 44,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie125,0 tis. €
  • Záväzky5,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Zaun Montage s.r.o. v konkurze?

Zaun Montage s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Zaun Montage s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Zaun Montage s.r.o. tržby 89,2 tis. €.

Je firma Zaun Montage s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Zaun Montage s.r.o. dosiahla zisk 32,2 tis. €.

Je Zaun Montage s.r.o. platiteľom DPH?

Zaun Montage s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Zaun Montage s.r.o. sídli?

Zaun Montage s.r.o. má sídlo na adrese Márie Terézie 3208/51, Holíč, 908 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026