Obecný sociálny podnik Ihľany s. r. o., r. s. p.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53677641
DIČ: 2121475246
IČ DPH: SK2121475246
Majerka 94, Ihľany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Majerka 94, Ihľany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 21. 4. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2023
Spisová značka: Sro/42050/P
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ondrej Čopjak od 29. 12. 2022
    konateľ
  • Obec Ihľany od 21. 4. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Obecný sociálny podnik Ihľany s. r. o., r. s. p. v roku 2025 znížila zisk o 95 % na 917 € a tržby jej klesli o 31 % na 104,2 tis. €.

104,2 tis. €
Tržby
917 €
Zisk
174,2 tis. €
Celkové výnosy
69,8 tis. €
Aktíva
17,0 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť
66,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −95, 2022 5,4 tis., 2023 −12,0 tis., 2024 17,8 tis., 2025 9172021−9520225,4 tis.2023−12,0 tis.202417,8 tis.2025917
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 0, 2022 77,6 tis., 2023 86,2 tis., 2024 152,0 tis., 2025 104,2 tis.20210202277,6 tis.202386,2 tis.2024152,0 tis.2025104,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 0, 2022 151,1 tis., 2023 150,7 tis., 2024 259,2 tis., 2025 174,2 tis.202102022151,1 tis.2023150,7 tis.2024259,2 tis.2025174,2 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 1,5 tis., 2023 0, 2024 0, 2025 02021020221,5 tis.202302024020250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 104,2 tis. € 917 €
2024 152,0 tis. € 17,8 tis. €
2023 86,2 tis. € -12,0 tis. €
2022 77,6 tis. € 5,4 tis. €
2021 0 € -95 €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok24,5 tis. €
  • Zásoby20,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,0 tis. €
  • Finančné účty12,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie322 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov11,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie917 €
  • Rezervy3,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky438 €
  • Krátkodobé záväzky29,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie19,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Obecný sociálny podnik Ihľany s. r. o., r. s. p. v konkurze?

Obecný sociálny podnik Ihľany s. r. o., r. s. p. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Obecný sociálny podnik Ihľany s. r. o., r. s. p. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Obecný sociálny podnik Ihľany s. r. o., r. s. p. tržby 104,2 tis. €.

Je firma Obecný sociálny podnik Ihľany s. r. o., r. s. p. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Obecný sociálny podnik Ihľany s. r. o., r. s. p. dosiahla zisk 917 €.

Je Obecný sociálny podnik Ihľany s. r. o., r. s. p. platiteľom DPH?

Obecný sociálny podnik Ihľany s. r. o., r. s. p. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Obecný sociálny podnik Ihľany s. r. o., r. s. p. sídli?

Obecný sociálny podnik Ihľany s. r. o., r. s. p. má sídlo na adrese Majerka 94, Ihľany, 059 94.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026